|
|||||||||||
|
|
#1 |
|
Ovo ispod nisam ja! :)
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
|
WinDVR i Hauppauge
Pas mater. WinDVR mi nikako ne voli navedenu karticu. Kaže da ne može pronaći drivere, da neka čekiram ili reinstaliram. A svi ostali programi uredno prepoznaju karticu. I njeni s CD-a i Prozorski Muuvi mejker i Virtual dab... Svi. Al ovaj neće. U startu javi nema i gotovo.
__________________
Potpisujem! |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Premium
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,983
|
WinDVR 3 u kombinaciji sa Haupapugeom (BT-ov chip, mislim da je 848 (zaboravio a sad ne vidim jer sam na njega zakeljio pasivni cooler (grije se to đube) )kod mene radi bez greške. Koristim ti drivere za TV/FM i daljinski: ir32_234_21030, radio32ver152_20311, wdm335_21093, wintv2k352_21079 i sve radi kako spada. Probaj skinuti novije drivere. Mene je neko vrijeme mučilo to da nisam imao zvuka kada bi otišao u Full Screen pa sam morao dva puta na daljinskom stusnuti mute da se vrati ali sa ovom kombinacijom drivere sve radi.
__________________
![]() Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn. |
|
|
|
|
|
|
|
Oglas
|
|
|
|
#3 |
|
Ovo ispod nisam ja! :)
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
|
Evo, već idem, ali koliko mi se čini, noviji drajveri su mi radili neke probleme, pa sam ih vraćao na staro. Nema frke, probat ću.
__________________
Potpisujem! |
|
|
|
|
|
|
|
Oglas
|
|
![]() |
|
|