Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro Jučer, 11:54   #19651
dukee
Premium
Moj komp
 
dukee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: vz
Postovi: 414
Elipso Varaždin isto ima na stanju G2 65" za 1295 eura, pa tko zeli moze kupit
dukee je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 20:00   #19652
Endless
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8
Citiraj:
Autor dukee Pregled postova
Nego kada krecu EURO popusti, za sada nista pametno kod nasih trgovaca.
Trazim 77" OLED G4 ili G3 ali za sada nema nicega kod nas.

Koliko si spreman platit za 77G4? Vidim da kod nas ima atraktivnu cijenu, od 3200 do 3400€, ipak govorimo o tv-u koji je tek stigao na police dućana i još uvijek ima regularnu cijenu između 4000-5000€ u dosta država EU. Popusti i promocije to značajno snižavaju samo treba bit stpljiv, pažljiv i brz.


Opaska da 77" ide samo s onim wall design standom ali postoji i novi klasični centralni stalak (sličan kao kod samsunga ili tcl-a) koji se može zasebno kupit za 77".
Endless je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 20:03   #19653
dukee
Premium
Moj komp
 
dukee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: vz
Postovi: 414
Citiraj:
Autor Endless Pregled postova
Koliko si spreman platit za 77G4? Vidim da kod nas ima atraktivnu cijenu, od 3200 do 3400€, ipak govorimo o tv-u koji je tek stigao na police dućana i još uvijek ima regularnu cijenu između 4000-5000€ u dosta država EU. Popusti i promocije to značajno snižavaju samo treba bit stpljiv, pažljiv i brz.


Opaska da 77" ide samo s onim wall design standom ali postoji i novi klasični centralni stalak (sličan kao kod samsunga ili tcl-a) koji se može zasebno kupit za 77".

Znam za koliko se da kupit kod nas, samo jos moram to nekako opravdat kada se pojavi kod kuce tv od 2 metra Cini se da je pametno cekat dobru akciju i popust.
dukee je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 20:25   #19654
Endless
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8
Citiraj:
Autor dukee Pregled postova
Znam za koliko se da kupit kod nas, samo jos moram to nekako opravdat kada se pojavi kod kuce tv od 2 metra Cini se da je pametno cekat dobru akciju i popust.

Po onoj staroj "better ask for forgiveness than permission"


Mislim da je ovo realno za nas već dosta niska cijena, teško će 77G4 bit ispod 3K u neko skorije vrijeme. Takve dealove jedino u njemačkoj se da nać no to je opet posebna priča jer i ako ga uspiješ kupit po super cijeni gore onda nije lako to dopeljat u HR. Kutija je velika i teška (1900x1130x230/51kg)
Endless je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 21:17   #19655
dukee
Premium
Moj komp
 
dukee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: vz
Postovi: 414
Citiraj:
Autor Endless Pregled postova
Po onoj staroj "better ask for forgiveness than permission"


Mislim da je ovo realno za nas već dosta niska cijena, teško će 77G4 bit ispod 3K u neko skorije vrijeme. Takve dealove jedino u njemačkoj se da nać no to je opet posebna priča jer i ako ga uspiješ kupit po super cijeni gore onda nije lako to dopeljat u HR. Kutija je velika i teška (1900x1130x230/51kg)

Bumo vidli kak je Steve Wonder rekao
Strpljen spasen, nije da nemamo na cemu gledat filmove
dukee je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na