Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > RETRO hardware i software
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro Jučer, 17:51   #9211
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,089
Heh, s ovim ATI reminiscencijama podsjetiste me na dane kad sam samo lurkao na PCE, hvala kolegi Jelcu na ovome, koji preporod nakon 6600, Oblivion se igrao, Satoshi je bitcoin imao samo u glavi.
Najbolje od svega je da je nije ni trebalo flashati, imala je 16 otvorenih pajplajnova out-of-the-box
Nakon nje je došao neprikosnoveni kralj 560Ti, kupljen samo zbog Folding@home, našo se poso, imalo se para ali ne i vremena za "igrice".
kopija je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 18:44   #9212
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,632
Vidiš koji je to zlobni zaključak:
Imaš vremena al nemaš para ili imaš para ali nemaš vremena !
Nikky je online   Reply With Quote
Staro Jučer, 19:25   #9213
Iluzionist
Premium
Moj komp
 
Iluzionist's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2019
Lokacija: Oovaj...zapravo...čekaj malo...
Postovi: 397
Ekipa, gdje su projekti, šta se kuha, "na čemu" ste trenutno? Bolje da se sami javite, jer ako ja još jednom napišem Comm***re ili Ami*a u temu, kontam da će munje iz Trekkijeve tipkovnice spaliti i forum i sve živo i mrtvo ukopčano na net
Iluzionist je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 19:45   #9214
Trekkie4
Registered User
Moj komp
 
Trekkie4's Avatar
 
Datum registracije: May 2023
Lokacija: Out of Sight, Out of Mind
Postovi: 261
Citiraj:
Autor Iluzionist Pregled postova
Ekipa, gdje su projekti, šta se kuha, "na čemu" ste trenutno? Bolje da se sami javite, jer ako ja još jednom napišem Comm***re ili Ami*a u temu, kontam da će munje iz Trekkijeve tipkovnice spaliti i forum i sve živo i mrtvo ukopčano na net
Ma pričaj, nitko ti ne brani. Samo mi je čudno da svi šute, a pouzdano ZNAM iz više izvora da neki od vas imaju gomile materijala za prijaviti i analizirati

Ja se više ne bavim toliko starim hardverom koliko ga "održavam" kad nešto krepa, i u prosjeku ga koristim za retro igranje svakih nekoliko dana. Postoji izreka da sa oldtimerima nikad nisi gotov, i da uvijek postoji nešto što treba popraviti, uštimati ili prilagoditi. Ja kažem - ista stvar i sa retro kompovima, pogotovo onima koji se redovito koriste.

Zadnje izmijenjeno od: Trekkie4. Jučer u 19:51.
Trekkie4 je offline   Reply With Quote
Staro Danas, 09:32   #9215
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,991
Stari hardware za kojim se slinilo

Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Heh, s ovim ATI reminiscencijama podsjetiste me na dane kad sam samo lurkao na PCE, hvala kolegi Jelcu na ovome, koji preporod nakon 6600, Oblivion se igrao, Satoshi je bitcoin imao samo u glavi.
Najbolje od svega je da je nije ni trebalo flashati, imala je 16 otvorenih pajplajnova out-of-the-box

6800LE koju sam kupio tu na Tržnici otvorio sam s Riva Tunerom 8->16 pipa (4x4) i pretvorio ju u Quadro Jedan cluster od 4 pipe je bio defektan i zbog toga bi se tu i tamo raspala neka teksturica ili bi imao neki artefakt ali je mogla…

A i cooler na njoj je bio oku ugodan iako malo slab za otključanu karticu

https://www.techpowerup.com/gpu-spec...ce-6800-le.c13
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na