Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP > Telemach
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.06.2024., 15:49   #871
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 648
Jel to Telemach sad nudi 1000/500 brzinu na infrastrukturi HT-a?

Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2024., 16:06   #872
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,601
meni je rekao da u nekim kvartovima nude preko ht-infre,ako nepostoji njihova optika ili se neplanira uskoro,baš da reklamiraju svoju optiku meni bar nije poznato,da nisam nazvao i pitao nebi ni znao da su u kvartu i da treba samo uvesti u ulaz.

Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Nokiu
G-2425G-A
ako se ta nokia stavi u bridge,mogu li se portovi na njoj koristiti za televiziju?
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 01.06.2024. u 18:24.
skalar je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2024., 17:06   #873
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 648
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
meni je rekao da u nekim kvartovima nude preko ht-infre,ako nepostoji njihova optika ili se neplanira uskoro,baš da reklamiraju svoju optiku meni bar nije poznato,da nisam nazvao i pitao nebi ni znao da su u kvartu i da treba samo uvesti u ulaz.
Pa to nude od početka, tamo gdje nisu dostupni oni, a je HT nude preko HT optike. Samo što je do sada najveća i jedina brzina na HT optici bila je 200/100, a od 1.5. kako su ukinuli 300 Mb/s paket, sada nude dostupna samo 1000/500 na iznajmljenoj infrastrukturi.

Osim HT infrastrukture, koriste i Rune i neki Kotar net; nikad čuo za to.
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
ako se ta nokia stavi u bridge,mogu li se portovi na njoj koristiti za televiziju?
Ne, koristiš svoj router za televiziju.


Netko je ovdje rekao da neće poskupiti fiksna usluga Telemacha kao što je to bio slučaj svaki puta do sada i... BIO JE U PRAVU.

Cjenik do 30.6.: https://cdn.telemach.hr/public/uploa...do_3062024.pdf (stranica 98. vas interesira)

Cjenik od 1.7.: https://cdn.telemach.hr/public/uploa..._od_172024.pdf (isto stranica 98.)

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 01.06.2024. u 18:25.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2024., 17:27   #874
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,355
Ne kužim zašto je onda na prethodnoj stranici kolega potpisao novi ugovor u kojem mu piše da će poskupiti...
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2024., 21:23   #875
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 648
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Ne kužim zašto je onda na prethodnoj stranici kolega potpisao novi ugovor u kojem mu piše da će poskupiti...
Možda imaju identične uvjete/ugovor za mobilne i fiksne usluge, pa samo promijene uslugu. Nemam pojma, ali ovo je doslovno njihov novi cjenik koji vrijedi od 1.7. Ako pogledaš cijene mobilnih tarifa, one jesu poskupile, ali fiksne usluge nisu.

Telemach inače kod korištenja indeksne klauzule ne poskupljuje fiksnu uslugu, zato mi i je bilo čudno kad je to napisao. Nek pošalje screenshot ugovora s prikrivenim podacima di piše da poskupljuje.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2024., 21:49   #876
brunci-vg
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: vel.gorica
Postovi: 300
Ima netko da opiše usporedbu maxtv i Eon tv-a?
Razmisljam prijeci sa tcom na telemach i ne nalazim nešto detaljno opisano o samom Eon tv-u

Kvaliteta slike, sučelje itd opišite pluseve i minuse, usporedite

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk
brunci-vg je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2024., 22:06   #877
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 648
Citiraj:
Autor brunci-vg Pregled postova
Ima netko da opiše usporedbu maxtv i Eon tv-a?
Razmisljam prijeci sa tcom na telemach i ne nalazim nešto detaljno opisano o samom Eon tv-u

Kvaliteta slike, sučelje itd opišite pluseve i minuse, usporedite

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk
https://www.bug.hr/recenzije/testira...rajevima-24788
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2024., 09:21   #878
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,392
Treba provjeriti realnu situaciju s programima jer vjerujem da se promijenila u ove 4g. od recenzije
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2024., 09:47   #879
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,014
Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
Pa to nude od početka, tamo gdje nisu dostupni oni, a je HT nude preko HT optike. Samo što je do sada najveća i jedina brzina na HT optici bila je 200/100, a od 1.5. kako su ukinuli 300 Mb/s paket, sada nude dostupna samo 1000/500 na iznajmljenoj infrastrukturi.

Ne baš svugdje... kod mene u Istri Telemah dosad nije davao uslugu preko HT infrastrukture. Barem su mene odbili na dvije lokacije.
Baš ću provjeriti ujesen kad mi ističe ugovor
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2024., 11:46   #880
bed-boy11
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 46
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Ne kužim zašto je onda na prethodnoj stranici kolega potpisao novi ugovor u kojem mu piše da će poskupiti...
Vjerujem da u sve ugovore stavljaju tu klauzulu da mogu poskupiti usklađeno s inflacijom. Svi operateri je sada stavljaju.

Ali to ne znaci da je moraju aktivirati. Ovaj put su to odlučili samo za mobilne usluge.
bed-boy11 je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2024., 14:42   #881
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,601
nije potpisano ništa takvoga nego je prodajni predstavnik,rekao cijena je sa web schopa + eventualno poskupljenje, pretpostavljam da ni on nije znao,jer tri dana prije mi je rekao da nevračaju izlazninu ,
da bi me tri dana kasnije nazvao i rekao da je pala odluka da vračaju na do 3 kartice na svakoj je 66 eura,tako da izgleda da se tamo mogu mjenjat stvari iz dana u dan,po meni ga je najbolje nazvat ,
pa se raspitati.

p.s. da nevelim da je tjedan dana prije bilo 9mjeseci za 1 euro,sad je opet 12mjeseci,zmotano ali dok ide u našu korist je ok
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na