Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP > Telemach
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.05.2024., 22:26   #841
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,599
kod mene je već pala odluka najkasnije u 10 mjesecu prelazim na telemach sa a1,sutra ću zvat da mi izračunaju izlazninu nešto mi je telemach ponudio ko povrat od 150 eura za izlazninu pa ako ovi neće biti previše pohlepni biće i prije 10-tog mjeseca.
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2024., 09:21   #842
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,037
Ne trebaš zvati. Pošalji mail i odgovore ti za par dana sa točnim iznosom na taj dan. Ja čekam 01.06., da vidim kakva će ponuda biti nakon poskupljenja, pa ću odlučiti, iako imam problem u zgradi da predstavnik stanara neće da potpiše da oni mogu provući svoju optiku kroz kanalice od A1.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2024., 11:52   #843
svemir
Premium
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 162
E da su još i dostupni svagdje bilo bi super . Ili bar da su dostupni direktno preko ht optike a ne da kemijaju.
A jednoga dana če valjda i oni postati i meni dostupni. glavno da šire mrežu.
Glavno da su malo konkurenciju sada zeznuli. Sada A1 i HT mogu samo dizati brzine . sumljam da če cijene spuštati sad kada su najavili dizanje cijena.
Uglavnom Bravo za Telemach
svemir je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2024., 18:18   #844
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,332
Citiraj:
Autor svemir Pregled postova
E da su još i dostupni svagdje bilo bi super . Ili bar da su dostupni direktno preko ht optike a ne da kemijaju.

A jednoga dana če valjda i oni postati i meni dostupni. glavno da šire mrežu.

Glavno da su malo konkurenciju sada zeznuli. Sada A1 i HT mogu samo dizati brzine . sumljam da če cijene spuštati sad kada su najavili dizanje cijena.

Uglavnom Bravo za Telemach
Telemach ima tajnu akciju kroz chat. Svaki agent ima drugačiju verziju promocije. Pokušavaju što više korisnika skupiti prije nego što opozove poskupljenja zbog inflacije. Vrlo mudro.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2024., 19:32   #845
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 644
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Pokušavaju što više korisnika skupiti prije nego što opozove poskupljenja zbog inflacije. Vrlo mudro.
Izvor za ovo? Samo zato što poskupljuju A1 i HT, ne znači da će i Telemach. Btw u cjeniku su ti napisane sve promocije i koju možeš dobiti preko kojeg prodajnog kanala, ništa mimo toga ne daju.

Da te podsjetim, kad se i dizala cijena radi inflacije, cijene fiksnih usluga kod Telemacha ostale su iste (dizali su samo cijene mobilnih tarifa) dok su i A1 i HT dizali cijene baš svega.

Zadnje izmijenjeno od: Marko :). 16.05.2024. u 20:47.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2024., 15:45   #846
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,182
Ekipa, po kojoj cijeni ste uspjeli dobiti EON Trio paket ako je netko nedavno ugovarao? Da imam neku referencu za cjenkanje.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2024., 16:26   #847
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,482
Citiraj:
Autor d0X Pregled postova
Ekipa, po kojoj cijeni ste uspjeli dobiti EON Trio paket ako je netko nedavno ugovarao? Da imam neku referencu za cjenkanje.
1g/1e mjesečno
1g full
Za npr EON TRIO FULL
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 24.05.2024. u 16:36.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2024., 17:44   #848
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,182
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
1g/1e mjesečno
1g full
Za npr EON TRIO FULL
To je dobra ponuda, thnx za info.

EDIT: popričao sa agentom, nudi mi 12mj. za euro ako uzmem full ili premium paket, kako si i rekao. Trebao bih se čuti s njim krajem sljedećeg mjeseca pred istek ugovora.
__________________
PSN Steam

Zadnje izmijenjeno od: d0X. 24.05.2024. u 18:24.
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2024., 06:28   #849
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,599
12 mjeseci su smanjili na 9 mjeseci prekjučer sam zvao s time da se izgleda sprema daljnje smanjenje,ono što su prije 1.5 nudili 12 mjeseci + dio izlaznine iz a1 ugovora više ne nude,
tako da sam zakopan do 11 mjeseca sa a1.
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2024., 10:50   #850
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,037
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
12 mjeseci su smanjili na 9 mjeseci prekjučer sam zvao s time da se izgleda sprema daljnje smanjenje,ono što su prije 1.5 nudili 12 mjeseci + dio izlaznine iz a1 ugovora više ne nude,
tako da sam zakopan do 11 mjeseca sa a1.
Navodno prodajni predstavnici mogu još davati 12 mj/1€. To vrijedi samo na njihovoj infrastrukturi.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2024., 08:41   #851
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,354
Frend uzeo prije 3 dana dali mu 12 mjeseci za 1 euro.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2024., 11:13   #852
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,482
Citiraj:
Autor d0X Pregled postova
To je dobra ponuda
Pa je.
Čist ok.
Sutra bu navodno došli spojiti pa bumo vidli.
Pitao sam jel ima onih skrivenih troškova sa "najmom" stb-a i routera, veli da ne.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2024., 15:48   #853
Dubach
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zabok
Postovi: 47
Pozdrav, jel koristi netko optiku preko Rune?
Kako ste zadovoljni?

Trenutno imam bakar, ali sam dobio dobru ponudu optike preko RUNE pa me zanimaju iskustva.
Dubach je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2024., 15:42   #854
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,599
evo i TELEMACH poskupljuje i to najviše od svih:

"TELEMACH Hrvatska počeo je obavještavati korisnike da će od 1. srpnja ove godine primijeniti indeksnu klauzulu od 7.2 posto za povećanje iznosa mjesečnih naknada tarifnih paketa definiranih službenim cjenikom"
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2024., 16:47   #855
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,037
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2024., 19:23   #856
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 644
Pa s obzirom da je prvi puta A1 poskupio najviše, drugi puta HT, pa je sad red na Telemachu. Sve je to unaprijed dogovoreno da ne diže jedan uvijek najviše nego da se izmjenjuju.

Sad me zanima hoće li tu indeksnu klauzulu aktivirati i na fiksne usluge ili samo na mobilne, kao i do sada.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2024., 19:36   #857
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,354
Ako je i t-scum i a1 na sve, sigurno će i telemach na sve.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2024., 20:04   #858
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 644
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Ako je i t-scum i a1 na sve, sigurno će i telemach na sve.
Ja bih od njih svih tražio da lijepo kod svakog poskupljenja naprave tablicu sa svim cijenama svih usluga prije i poslije, a ne da mi kažu "na primjer, tarifa Start je koštala 11.90€, a sada će koštati 12.65€".

Poskupljujete, fino onda lijepo detalje napišite za sve što poskupljujete, a ne za jednu tarifu.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2024., 20:38   #859
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,037
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Ako je i t-scum i a1 na sve, sigurno će i telemach na sve.
Prošle godine nisu na sve, nego samo na mobilne usluge.
EDIT:
Evo na drugom forumu se javio njihov PP koja kaže da će tako biti i ove godine. Poskupljuju sam mobilne usluge. Fiksne ne.

Zadnje izmijenjeno od: Stipest. 27.05.2024. u 20:47.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2024., 20:42   #860
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,037
Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
Ja bih od njih svih tražio da lijepo kod svakog poskupljenja naprave tablicu sa svim cijenama svih usluga prije i poslije, a ne da mi kažu "na primjer, tarifa Start je koštala 11.90€, a sada će koštati 12.65€".

Poskupljujete, fino onda lijepo detalje napišite za sve što poskupljujete, a ne za jednu tarifu.
Ne može kad se poskupljenje odnosi na punu cijenu paketa, bez popusta, a popusti ostaju. Kako nemamo svi iste popuste, tako nam i različito poskupljuje. Za A1 znam da nikome nije manje od 10%, iako je službeno samo 6,9%. Meni osobno sada od 01.06. poskupljenje iznosi točno 11,4%.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2024., 21:28   #861
Dubach
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zabok
Postovi: 47
Danas potpisan ugovor za optiku, te u ugovoru stoji:
"Od dana 1.7.2024. godine primjenjuje se usklađenje cijena iz Cjenika s prosječnom godišnjom stopom inflacije u iznosu od 7,2%. Sukladno Općim uvjetima poslovanja, Telemach ima pravo jednom godišnje uskladiti cijene usluga s prosječnom godišnjom stopom inflacije koju objavljuje Državni zavod za statistiku. Ako dođe do povećanja cijena, ono neće biti veće od 12%."
Dubach je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2024., 03:07   #862
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,599
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Ne može kad se poskupljenje odnosi na punu cijenu paketa, bez popusta, a popusti ostaju. Kako nemamo svi iste popuste, tako nam i različito poskupljuje. Za A1 znam da nikome nije manje od 10%, iako je službeno samo 6,9%. Meni osobno sada od 01.06. poskupljenje iznosi točno 11,4%.
pa najveći problem je u tome što nitko nezna koje su to pune cijene,bar ja koliko sam se got trudio nisam našao taj cjenik,prošle godine kad sam pitao koliko će biti meni stvarno povečanje nisu ni oni znali,odgovor je bio "kad dobim račun znat ću" a i da mi je rekla nikakve koristi od toga,jer nas je vlada
dovela pred svršen ćin,kod mene je bilo onda ,trio paket po ugovoru 27,80 eura, posle povečanja 37,5 eura znaći skoro trečinu je išlo gore,plus su prvo maknuli hbo,pa ga kroz par mjeseci ko poklonili na godinu dana,pitanje je čemu služe ti ugovori,ove godine potpisuješ za jednu cijenu,
nemaš pojma koja će cijena biti sljedeće,a kamo li na kraju ugovovora,dali će ti sadašnji najpovoljniji operater postat dogodine najskuplji,jer činjenica da stvarno poskupljenje na računu, prelazi kod svih tih službenih 8% inflacije.
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2024., 09:03   #863
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,037
Punu cijenu za svaki dio paketa imaš na računu, do njega je popust, ali još na to ide PDV. Znaći, poskupljenje ide na punu cijenu, popust ostaje isti i na tu cifru dodaš PDV. I to ti je cijena novog računa. Da se izračunati, ali je istina da radi različitih popusta, nije svima isto i da je sigurno svima više od onoga što oni kažu da poskupljuju.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2024., 10:09   #864
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,354
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Prošle godine nisu na sve, nego samo na mobilne usluge.
EDIT:
Evo na drugom forumu se javio njihov PP koja kaže da će tako biti i ove godine. Poskupljuju sam mobilne usluge. Fiksne ne.
Citiraj:
Autor Dubach Pregled postova
Danas potpisan ugovor za optiku, te u ugovoru stoji:
"Od dana 1.7.2024. godine primjenjuje se usklađenje cijena iz Cjenika s prosječnom godišnjom stopom inflacije u iznosu od 7,2%. Sukladno Općim uvjetima poslovanja, Telemach ima pravo jednom godišnje uskladiti cijene usluga s prosječnom godišnjom stopom inflacije koju objavljuje Državni zavod za statistiku. Ako dođe do povećanja cijena, ono neće biti veće od 12%."
ovo je prejako kolko dezinformacija sa jednog mjesta se može proširiti dalje.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 28.05.2024. u 10:24.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2024., 10:28   #865
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,599
do 12% po zakonu smiju maximalno poskupiti godišnje,opet na pune cijene,što bi moglo za neke značiti i preko 30-tak %,za sad teoretski, ono što je smješno da popusti ostaju isti,i tu bi po mom sudu trebao HACOM uskočiti, mada u to najmanje vjerujem.
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2024., 11:24   #866
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,599
evo potpisao sam novi ugovor 12 mjeseci 1 euro,poskupljenje se odnosi na cijenu izraženu na webschopu + 7,2% ,bez mobilne pretplate,

novo je da vrčaju izlazninu od drugog operatera na karticama po 66 eura do 3 kartice,znaći do 198 eura,to vrijedi od danas
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2024., 12:33   #867
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 644
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Ne može kad se poskupljenje odnosi na punu cijenu paketa, bez popusta, a popusti ostaju. Kako nemamo svi iste popuste, tako nam i različito poskupljuje. Za A1 znam da nikome nije manje od 10%, iako je službeno samo 6,9%. Meni osobno sada od 01.06. poskupljenje iznosi točno 11,4%.
Neka naprave tablicu s punim cijenama usluge, ne očekujem od njih da za svaki individualan popust pišu koliko će iznositi. To mogu.
Citiraj:
Autor Dubach Pregled postova
Danas potpisan ugovor za optiku, te u ugovoru stoji:
"Od dana 1.7.2024. godine primjenjuje se usklađenje cijena iz Cjenika s prosječnom godišnjom stopom inflacije u iznosu od 7,2%. Sukladno Općim uvjetima poslovanja, Telemach ima pravo jednom godišnje uskladiti cijene usluga s prosječnom godišnjom stopom inflacije koju objavljuje Državni zavod za statistiku. Ako dođe do povećanja cijena, ono neće biti veće od 12%."
Možda vrijedi samo za nove korisnike optike?
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
pa najveći problem je u tome što nitko nezna koje su to pune cijene,bar ja koliko sam se got trudio nisam našao taj cjenik,prošle godine kad sam pitao koliko će biti meni stvarno povečanje nisu ni oni znali,odgovor je bio "kad dobim račun znat ću" a i da mi je rekla nikakve koristi od toga,jer nas je vlada
dovela pred svršen ćin,kod mene je bilo onda ,trio paket po ugovoru 27,80 eura, posle povečanja 37,5 eura znaći skoro trečinu je išlo gore,plus su prvo maknuli hbo,pa ga kroz par mjeseci ko poklonili na godinu dana,pitanje je čemu služe ti ugovori,ove godine potpisuješ za jednu cijenu,
nemaš pojma koja će cijena biti sljedeće,a kamo li na kraju ugovovora,dali će ti sadašnji najpovoljniji operater postat dogodine najskuplji,jer činjenica da stvarno poskupljenje na računu, prelazi kod svih tih službenih 8% inflacije.
Ekipa, prestanite uzimati više od onoga što vam treba i riješen problem. Kod operatera uvijek uzimam najmanju i najjeftiniju tarifu koja mi je potrebna. Televiziju niti ne gledam i uredno odbijam svaki put.
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
ovo je prejako kolko dezinformacija sa jednog mjesta se može proširiti dalje.
Možda stvarno vrijedi samo za nove korisnike, odnosno za one koji ugovor potpišu sada. Sjećam se da su jednom prilikom potiho poskupili EON TRIO pakete, ali cijene postojećim korisnicima nisu dirali.
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
do 12% po zakonu smiju maximalno poskupiti godišnje,opet na pune cijene,što bi moglo za neke značiti i preko 30-tak %,za sad teoretski, ono što je smješno da popusti ostaju isti,i tu bi po mom sudu trebao HACOM uskočiti, mada u to najmanje vjerujem.
Netočno. Poskupiti mogu najviše do stope godišnje inflacije koju objavljuje DZS. Ako DZS objavi da je stopa inflacije protekle godine bila 15%, mogu poskupiti do 15%, ne i više. Isto tako, ako dođe do deflacije, moraju sniziti cijene usluge, no svi znamo da se deflacija baš nikada ne događa.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2024., 00:12   #868
G-rage
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 30
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
evo potpisao sam novi ugovor 12 mjeseci 1 euro,poskupljenje se odnosi na cijenu izraženu na webschopu + 7,2% ,bez mobilne pretplate,

novo je da vrčaju izlazninu od drugog operatera na karticama po 66 eura do 3 kartice,znaći do 198 eura,to vrijedi od danas

S obzirom da se mi se dio obitelji planira prebaciti na Telemach, o kakvim tocno karticama se radi? Da znam sto traziti.
G-rage je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2024., 06:01   #869
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,599
rekao je kad dođe račun sa izlazninom da njemu pošaljem sken računa ,i zatim oni meni šalju 3x kartice mastercarda na svakoj će biti 66 eura, vjerojatno neke platiš pa baciš,kao i kod a1 konzum bonovi za istu svrhu ,nemora se svih 66 eura odmah potrošiti.
pitaš samo za povrat izlaznine,prije toga nazovi prodaju postoječeg operatera i zatraži izračun izlaznine iz ugovora,u mom slučaju je trebao biti do 23.11 i na sms mi je stigao izračun od 153 eura,bitno je to imat u pisanom tragu sms/mail zbog eventualnih nesporazuma,
mislim mene iskustvo sa operaterima ući opreza nikad dosta.

pisani trag toga iz maila potvrde:

Pozdrav

U vezi otkupa penala bi vam htio reći,znaci kad raskinemo uslugu sa A1 ,kada dobijete račun u 7 mj za penale,posaljete meni kopiju računa ,ja kolegama za otkup posaljem nakon toga račun ,i onda kolege vama salju kartice sa kojima plaćate penale koje ste dobili od operatera


LP Danijel
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 29.05.2024. u 06:15.
skalar je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na