Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro Jučer, 14:20   #19681
Endless
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10
Citiraj:
Autor hakija Pregled postova
Ima na akciji u svijet medija na 15%, kupio šogi bas...jos se borimo stavit to cudo na zid tako ne znam kakav je osim velik 😁

i dalje je skup da se razumijemo 😑

Za naše shopove 3400€ je vrlo dobra cijena s obzirom da je tek nedavno taj tv krenuo u prodaju s preporučenom cijenom prek 5000€. Ima i nižih, gotovo nevjerojatna cijena od 2979€ no za to treba bit u njemačkoj i sličnim državama..


A što bi tek bilo da je bio u igri 83" koji nije toliko veći i teži od 77" ili ako netko ima viška 25K€ pa ubode 97G4, 60ak kg i 215x125cm pa trebaju još dvojica
Endless je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 14:30   #19682
Endless
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10
Citiraj:
Autor tomo19 Pregled postova
U Elipsu

LG OLED65G2 1299EUR, danas mi kažu da imaju nekoliko komada.

LG OLED77G2 1899EUR, imaju ih oko 20kom.

LG OLED55G2 1099EUR, imaju ih nekoliko komada, ali slična je cijena i u drugim dućanima.

Samo, ne znam šta izvode, kad sam ja kupio prije 20-tak dana isto je bio kao zadnji, išao sam po njega u skladište gdje su mi rekli da imaju čitavu paletu.

Za veličinu 65 isto su mi prije koji tjedan dana rekli da imaju ukupno samo još jedan zapakirani, danas ih odjednom imaju više komada

S obzirom da je riječ o modelima za 2022. a koji su vjerojatno proizvedeni početkom 2023. to onda znači da su u skladištima već neko vrijeme u većem broju. To u praksi znači da ove cijene mogu još dolje dok ih ne rasprodaju. Tko zna, možda netko ubode 77G2 i za 1500, 1600€
Endless je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na