View Single Post
Staro 11.03.2023., 14:41   #8699
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
Pametno, pametno. Imam samo jedan savjet Kad padne na 900, čekaj 600. A onda ako padne na 600, cekaj 400.


not a financial advice ofc
izasao sa iz etha ravno na 1400 prije par mjeseci, jer ocekujem da ide ispod. i taman bull run uletio tako da sam gledao, jbg. popusio bull run ali nisam FOMO-ao unutra jer vjerujem da nije odrzivo trenutno. zato sam cekao da padne na ovu razinu, da imam neko mentalno olaksanje. vjerujem da ce pasti do 1000 u iducih 4-6 mjeseci, tesko da ce ici ispod. ali tad je plan uci s ovim sta sam izasao. to sto si se ti osjecao prozvanim da komentiras, pogledaj moje postove u ovom topicu i kada su bili - pa pogledaj sta se desavalo nakon par mjeseci. za sada nisam pretjerano fulao. vise gledam crypto makroekonomski nego kroz same dijagrame imaginarnih tokena. kad ljudi imaju para, raste crypto - kad se useru generalno crypto pada.

sada zovu veliku azijsku selidbu nazad u crypto sto bi moglo poremetiti pad crypta i da stvarno eksplodira, ali i azijske ekonomije su banani tako da je sve ravno kockanju da li ce ici dole ili gore. ja znam ono sta vjerujem, a da li ce biti to tako nije bitno. svako ima svoju lovu s kojom ulaze.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote