View Single Post
Staro 13.01.2022., 11:56   #1274
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
Citiraj:
Autor piydek Pregled postova
Nadam se. Meni nekako sve to liči da je ekipa (nvidia/amd/intel) skužila da gamerz kupuju svoje igračke po bilo kojoj cijeni i da cijelo polje idu redefinirati. Malo će cijene vjerojatno pasti, ali mislim da će cijene i cjenovne kategorije proizvoda sada zauvijek ostati redefinirane. Za mene osobno bi to mogao biti kraj PC gaminga jer jednostavno ne dajem više od max 5k kuna za proizvod koji je potrpošna roba i koja će zastarjeti i biti smeće za par godina. Kad kupiš pojačalo za 20k kuna, imaš pojačalo koje će biti odlična stvar i za 20 godina. Sada usrane grafičke koštaju po 10+k kuna. PC hardver je vreća bez dna. Ne znam kako razmišljaju firme koje proizvode PC igre jer budući da vjerojatno pun q gamera nema neke svoje značajnije prihode - i ne mislim da smo mi tu neki izuzetak - moglo bi doći do značajnijeg osipanja PC gamera.
Ima nešto u ovom načinu razmišljanja, to važi za hrpu tehnike tipa TV, mobitel...a i konzole imaju ograničen vijek, samo je otpilike poznat. 5 godina je prosjek, a sve preko toga je dobitak. Kod njih si bar siguran da je sve više-manje dovoljno dobro optimizirano.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote