View Single Post
Staro 16.12.2021., 15:56   #1228
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 634
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Jesi stari korisnik ili novi? Jer su mene kao starog korisnika koji nije pod ugovorom ladno odbili za bilo kakav popust. Davali su mi tipa 10kn popusta da predjem na ugovor, što sam uredno odbio.

tnx
Mene kao starog korisnika koji je bio pod ugovorom također odbili za popust. Ugovor ti više ništa ne znači; jedini način da izvučeš neki popust je da uzmeš uslugu od drugog operatera i onda im se vratiš kao novi korisnik. I onda bi opet nakon dvije godine trebao ponoviti postupak, jer eto, ugovor više ništa ne znači.

Previše posla radi sitnog popusta. Onda radije pričekat drugog operatera s konkretnom ponudom i otići od lihvara jednom zauvijek što su moji planovi.
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Moj savjet ti je da ako imaš neku ok tarifu kod drugog operatera da pokreneš prijenos broja, oni će te zvati i pitati zašto prelaziš, kažeš zato jer ti je tamo povoljnije i vidiš hoće li ti ponuditi nešto bolje.
Zar nije to zabranjeno? Znam da je 2019. bilo nešto da je A1 tužio Optimu HAKOM-u, pa je ispalo da su malo lagali. Onda iz HAKOM-a krenuli istraživat A1 i zaključili da je ipak A1 taj koji krši zakon, a ne Optima.

https://www.bug.hr/telekomi/a1-hrvat...h-odlaze-12499
Marko :) je offline   Reply With Quote