View Single Post
Staro 16.12.2021., 13:53   #1227
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,079
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Oni žele tvoj novac, ti želiš njihovu uslugu. Ako oni nemaju kanalicu kakvu želiš osobno ne vidim problem u investiciji cca. do 200 kn da bi mi prostor u kojem boravim izgledao kako želim.
Jel bi tak rekao i Samsungu ili bilo kojem proizvođaču bijele tehnike da kupiše frižider a kabel je prekratki do tvoje utičnice. Jel bi im rekao dođi proštemat i spoji struju?

Ako bi kabel bio prekratak ne bi kupio taj frižider. Vjerovatno ima neki drugi koji ima duži kabel.

Uostalom, instalaciju vrše i s onim nitima koje se lijepe na zid pa nema kanalice. Eto drugog izbora
Kod mene to nisu radili, pitao sam ih i rekli su da to ne rade. Bio je u ponudi samo jedan način montaže.


Jesi stari korisnik ili novi? Jer su mene kao starog korisnika koji nije pod ugovorom ladno odbili za bilo kakav popust. Davali su mi tipa 10kn popusta da predjem na ugovor, što sam uredno odbio.

Nisam njihov korisnik, bio sam nekih dva puta korisnik VIP-a i svaki put se jako opekao, kao i moj bližnji. Em s računima od par tisuća kuna, koje su poslali zabunom pa mjeseci natezanja, do promjena cijena unutar tarifa pod ugovorom dok je još bilo na snazi da ne možeš raskinuti ugovor ako oni nešto promjene nepovoljnije po korisnika.
Moj savjet ti je da ako imaš neku ok tarifu kod drugog operatera da pokreneš prijenos broja, oni će te zvati i pitati zašto prelaziš, kažeš zato jer ti je tamo povoljnije i vidiš hoće li ti ponuditi nešto bolje. Tako bi ja napravio.
Sretno
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote