View Single Post
Staro 14.12.2021., 16:14   #1205
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 634
Citiraj:
Autor robimarko-bug Pregled postova
Koji su ovo likovi, uskoro mi ističe ugovor i zovu me prošli tjedan za produljenje.
Naravno skuplje nego trenutno ali je gigabitni internet barem, kao 290 kn ukupno.
Taman bio u nekoj gužvi reko nazovite me kasnije taman razmislim, naravno ne zovu od četvrtka pa popunim onaj formular za kontakt u vezi produljenja.

Danas zovu i druga priča, sad je 339 kn i kao 10kn popusta za mozaik, u isto vrijeme gledam doslovno online cijenu za to isto na 2 godine i ono 309 kn i 1000kn bon u konzumu.
Reko, neznam jel mislite da sam lud ili šta, nemože valjda skuplje bit u produljenju nego što bilo tko dobije uz 3 klika online, reko ja ću onda pričekat pola mjeseca da to istekne, ugasit i odmah postati novi korisnik.

I onda smo magično došli do tih 309kn odjednom, i kao konzultirat će se da vidi kako je kolega bio nudio tu cijenu pa će nazvat.

Ne kužim jel stvarno misle da smo toliko glupi ili što?
Ne, ne misle da smo glupi nego A1 jednostavno ne da popust. Tako je bilo meni kada sam ugovarao; popusta nema ni za ugovornu obvezu iako se ovdje na forumu pisalo drugačije. Ono što mi jesu nudili je mizerni popust ako uzmem 3u1 i prebacim mobitele kod njih što mi se opet nije isplatilo. I tebe su bar nazvali, mene nisu nazvali da bi nešto ponudili, a da mi je ugovorna obveza istekla, saznao sam tek kad sam dobio poveći račun.

Zato ih napuštam onog trenutka kada mi bude dostupna konkurencija (čitaj: Telemach). Ako ništa drugo, bez ugovorne obveze sam pa me mogu izgubit kao korisnika bez ikakvih problema.
Marko :) je offline   Reply With Quote