View Single Post
Staro 06.05.2021., 16:06   #11889
Sonim
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zg & Klc
Postovi: 263
Eto dobio sam najpovoljniji trio paket dosada... 169kn/mj, krajem 3. mjeseca smo to produžili, ali naravno nije bilo jednostavno već su nas motali.
Pisao sam vec tu da su nam ponudili za 199kn trio. Ali nisam produživao. I onda sam jednom bio u Cityju West i reko idem pitati da koliko bi kostalo ako gasnem telefon jer ga ionako ne koristim. Kaže žena koja je radila 189kn, ali moram doći na dan kada istiće ugovor (bio 5 dana ranije) tj. mora doći žena jer na nju glasi. Reko ok budemo došli da maknem taj telefon. I na dan isteka ugovora smo bili u Areni reko budem to onda tamo da ne idem do CCW. Naravno u areni nemogu oni mi nude 209kn/mj. Reko koji k, to je sada više i od one početne cijene. Iz inata nagovorim ženu da sada bas odemo do CCW. Tamo naravno ne radi ista žena koja nam je to ponudila i ova druga tvrdi da je cijena svejedno 199kn imao ili ne telefon.
Dogovorimo da nas nazove sutra da ne moramo dolaziti opet pa da to riješimo. Naravno nitko nas ne nazove. Treći dan rekao ženi da ode tamo ujutro (jer tak i tak je morala poslovno tamo ići) kada je voditelj poslovnice. Žena se je prvo žalila kako nas motaju davaju krive informacije i da već je tu 3. put (još je i trudna). Dobila je cijenu od 169kn bez da je ista tražila.
Naravno u 4. mjesecu stigao krivi račun, puna cijena...
Evo sad je u 5. mjesecu konačno 169kn.
Sonim je offline   Reply With Quote