View Single Post
Staro 13.04.2021., 15:44   #22
Boky1985
Registered User
Moj komp
 
Boky1985's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: G.C.
Postovi: 79
Citiraj:
Autor A.I. Pregled postova
nVidia ima nekih problema sa driverima sa odredenim GPU i odredenim igrama. Puni nvidia forum je ljudi koji se zale.

Meni se recimo cijeli komp smrzavao kada je Epic Games bio upaljen. Samo upaljen, bez pokretanja neke igre. Ljudi se zale na razne probleme sa igrama, ali i sa raznim drugim programima koji imaju hardversku akceleraciju. U prvome redu Youtube i slicne video stranice.

Ne kazem da je to problem kod tebe, no i ja sam prvo sumljao na RAM jer su slicne greske, a na kraju ispalo da sam morao instalirati starije drivere.
Vidiš kod mene je prvo smrzavanje bilo koliko se sjećam kad sam imao upaljen Discord Voice Chat i Fallout 76. Zvuk je nastavio ići, ali sve ostalo freeze. I onda nakon toga kad mi je lupio BSOD je bilo kada sam imao upaljen Twitch, Discord i izlazio iz Conqueror's Blade. A ovi sad zadnji freezovi (jer ne igram ništa iz "straha") su jednostavno kad je Youtube upaljen i to je to. Ništa drugo. Ni Discord, ni ništa.

Oko napravim ovo oko diseablanja.

EDIT: Provjerio Task Scheduler, nema niti jedna nVidia stavka koliko vidim.
__________________
“Ladies. Gentlemen. You have eaten well. You've eaten Gotham's wealth. Its spirit. Your feast is nearly over. From this moment on...none of you are safe.”

Zadnje izmijenjeno od: Boky1985. 13.04.2021. u 16:11.
Boky1985 je offline   Reply With Quote