View Single Post
Staro 19.03.2019., 09:40   #8
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Bose je najprije u ponudi (prije X godina) imao QC25. Zatim su izdali QC35 koje su prakticki skoro pa ista verzija QC25, samo bezicne, prije nekih 3 godine. Godinu dana nakon toga su dodali Google assistant QC35 i nazvali ih QC35 ||.

Dakle sto se ANC tice ako isprobas QC35 ||, skoro pa iste performanse mozes ocekivati i kod QC25. Mislim da ih u HR nema za isprobati [nabava.net kaze da ih ima ekupi u ponudi, ali po smijesno visokoj cijeni], barem ja nisam pronasao. Kada sam prije par mjeseci gledao bile su na akciji na amazon.de, ali ja sam trazio bezicne, pa mi nisu bile u ozbiljnom razmatranju.

ANC kod Sony WH-CH700N je sprdnja, pogotovo za vise frekvencije - cak i sam Sony kod tih slusalica naglasava da nisu dizajnirane da eliminiraju voice. Nemoj to kupovati ako ti je ANC bitan

Osobno isto koristim WH1000-XM3, jednostavno u ovom trenutku nema niceg boljeg po pitanju ANC na trzistu. Ocekuje se da Bose i Sennheiser izdaju novi model ANC slusalica u narednih mozda godinu dana, posto im je trenutna linija poprilicno dugo neobnovljena, pa ce mozda ti novi modeli moci parirati Sonyu, ali trenutno nista nije u tom ANC rangu kao XM3.

Ako uspijes ubost QC25 na Amazonu za sveukupno [kada se pri checkoutu preracuna VAT i nadoda postarina] oko 150 - 160€, uzmi. Ako ne uspijes uzmi XM3, mozes ih za sveukupno 330€ uzeti s Amazona, dakle manje od 2500kn [jos i 15-ak € jeftinije ako ti boja nije bitna i uzmes bež/srebrne]

Ako ti je to previse novaca, QC35 || mozes dobiti za nekih 50-60€ manje [linkao sam ti u prethodnom postu gdje]. ANC je nesto losiji od Sonya, ali jos uvijek veoma dobar. Neces imati neke cool feature koje Sony ima [ima hrpa YouTube reviewova koji usporeduju ova 2 modela, pa pogledaj], ali ako te samo ANC zanima ovo su jedini modeli koje bi ti preporucio.

Zadnje izmijenjeno od: FerrZG. 19.03.2019. u 09:53.
FerrZG je offline   Reply With Quote