View Single Post
Staro 19.03.2019., 06:42   #5
zgking
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 70
Citiraj:
Autor FerrZG Pregled postova
U zadnja 3-4 mjeseca sam doslovno isprobao sve sto je internet predlozio kada je ANC u pitanju. Dosao sam do zakljucka da jos uvijek, nazalost, kvalitetan Active Noise Canceling, a pritom da nije skup, ne postoji.

Pogotovo kada su u pitanju vise frekvencije kao sto je govor, dok recimo neku konstantnu buku nesto nize frekvencije (npr. buku motora) puno lakse eliminiraju.

Sto god marketing bullshit rekao, ispod 200 € za dobar ANC neces proci - i ta cijena je ostvariva samo zato jer ti odgovara da su zicane slusalice.

Bose QC25 bi ti preporucio, to je klasik. Do nedavno su bile na akciji na njemackom Amazonu za nekih 130 € [bez razlike u VAT i postarine]. Bezicni model tih slusalica QC35 || najjeftinije sto sam pronasao je za 250 € + postarina + razlika u VAT.

Najbolji ANC koji sam isprobao imaju Sony WH1000-XM3. Razlika izmedu, nazovimo ih high-end ANC slusalica i klase ispod je doslovno nebo i zemlja u kvaliteti ANC. A cijena je mozda 20-30 % veca.

Uglavnom, savjet je da ne uzimas ANC slusalice ako ih ne mislis skuplje platiti, jer alternative za 50 - 150 € ti doslovno skoro pa nista nece znaciti za eliminaciju buke kokosi dok tracaju

svima na konstruktivnim odgovorima... FerrZG stvarno sam vidim pogodio sa temom , jer nema boljeg odgovora od čovjeka koji isprobao stvari ( u ovom slučaju ANC slušalice ) , pa tek onda da mišljenje..
.


Da volio bi da su žične jer ih mislim imati tijekom dužeg perioda na poslu , te kako si rekao da eliminiram buku tračanja ko ko....

Reci mi je ima gdje u Zagrebu dućan gdje bi se mogle isprobati te Bose QC 25 slušalice?


Ajde ajde nebudi tako crn Srale7,borim se ja sa njima godinama tako da sam očvrsnuo , ali mi se jednostavno neda voditi iz dana u dan glupe rasprave i slušati olajavanja svakoga i svačega.



Dakle ići ću po vašim savjetima na onu: " nisam dovoljno bogat da kupujum jeftino "


Ako kome još kaj padne na pamet od dobrih savjeta tu sam , pa ću koncem tjedna krenuti u akciju tj. u nabavku odabranih ANC slušalica..


Za sada su favorit Bose QC25



još jednom kolege
zgking je offline   Reply With Quote