View Single Post
Staro 06.02.2022., 11:20   #4
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,490
Citiraj:
Autor ForceGe Pregled postova
Pozdrav svima!

Novi sam član ovdje mada sam account napravio dosta ranije jer sam planirao bit aktivan radi tržnice, ali igrom slučaja uopće nisam
Opet je došlo vrijeme kad razmišljam o novom PCu iako ga ni ranije nisam uzimao radi povećanja cijena grafičkih kartica.

Zanima me što mogu dobit u rangu do nekih 10000 kn i koliko mi smisla uopće ima sad davati tolike novce?
Banana je uopće ić na pretpostavku kad bi cijene GPUa trebale past, a ja se zaželio novog PCa, sad već pravo.

Ima li smisla uzimat sad PC ili da budem dobar fin jedan period pa si možda nađem nešto konkretno putem tržnice? Jer polovni PC bi jedino uzimao preko ovog foruma jer sam inače užasno skeptičan po pitanju njuškala i bilo čega drugog polovnog.

Prvobitno sam planirao dat 7-8k, ali s obzirom na cijene grafa bi išao i na više, bitno mi je da ako već dajem novce da si uzmem nešto što će trajat, a da si pritom ne ubijem banku, eto ovce i novce. Hvala.
Za čega ti treba?

Ako nije hard core gaming na 4K, uzmi računalo po želji, te kupi rabljenu RX570 ili nešto slično. Kada i ako kartice padnu kroz neko vrijeme, prodaj i kupi karticu po želji.

Na njuškalu i ovdje na tržnici malo malo možeš naći nove ili relativno nove (oko godinu dana stare) konfiguracije s 5600X što je dobra gaming podloga. Ili si uvijek možeš novo slagati AMD ili Intel konfiguraciju.
Libertus je offline