View Single Post
Staro 23.09.2021., 19:48   #191
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Imam aplikaciju na mobitelu Castto, s kojom sam to radio dok sam imao MaxTVtoGO. Upališ, odmah izlista TV-e u istoj mreži, izabereš tv koji hočeš i ekran mobitela ti je na TV-u. Probao sam tako i EON, ali je slika na TV-u katastrofa, pa sam mislio da će biti bolje, ako idem direktno iz aplikacije EON. Iako, nisam zadovoljan ni slikom, a pogotovo brzinom odaziva, ni na PC-u. Na tenisu loptica zastajkuje, a zastajkuju čak i slova od vijesti koje ide na dnu u ekrane kod npr., Nove ili N1. Mogu misliti kako je tek na F1. Net nije problem, jer je 150 Mbit/s. Pc je spojen žično, a mobitel na 5Ghz wi-fi. Nadam se da će biti bolje preko box-a.
150mbit koje tehnologije? Lte ili bakar / optika?

Pa ja imam 50mbit vdsl, gledam na dvije tv u isti tren (LG + eon box) niti jednom mi nije ništa zastekalo.

Što se tiče onog errora informacija, desilo mi se dvaput. Ne kužim u čemu je fora i prodje za 20 minuta. To je ujedno jedini glitch koji sam imao na eon-u. Zato sam ja generalno dosta zadovoljan.

Castanje direkt iz aplikacije ide na chromecast. U toj kombinaciji je slika super, HD. Ja ne vidim razliku izmedju smart tv app i chromecasta. Bo. O_o

Sent using Tapatalk
mann je offline   Reply With Quote