View Single Post
Staro 01.02.2021., 19:06   #44
Feyd
hungry, for a little more
 
Feyd's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Situacije je se razvila ovako:

S obzirom da je sve upućivalo na to da je problem stvarno u panelu, odnosno u pločici panela koja ima t-con na sebi kod ovog modela, pala mi je na pamet ideja nabaviti razbijeni ekran i staviti ga u moj televizor da sam siguran da je to problem. Poslije bi kombinirao kako skinuti pločicu panela sa samog panela i probati to namontirati na moj panel koje nije razbijen. Tako da sam našao dva tipa koja na njuškalu prodaju točno taj model televizora, odnosno prodaju ga za dijelove jer je panel razbijen. Javio sam se i pitao ih mogu li uzeti ili kupiti za sitne novce te razbijene panele, uglavnom, opisao sam situaciju, da tražim razbijeni panel kako bi utvrdio da je problem u pločici panela na mojem primjerku. Jedan nije odgovorio ništa, ne mogu reći da ga krivim, drugi je javio da ima isti takav ispravan televizor i da ga nazovem. I nazovem ja čovjeka, ispričam mu cijelu situaciju i kaže čovjek, dođi kod mene, donesi strganu telku, ostavi je, daj mi 200 kuna, ja ti dam ispravan isti takav model i nosi doma. Ja reko, može, htio bi vjerovati da mi čovjek izlazi u susret zbog moje predanosti misiji popravka i borbe protiv jednokratnog društva koje smo postali, ali realnost je da je čovjek vjerojatno mislio da sam retardiran pa mu je bilo žao.

I tako dođem do njega, izvadim telku van, kaže on, joj, to nije 32", ja imam isti takav ali 32, a tvoj je 40.

Nakon kraćeg razmišljanja izvadim 200 kuna i kažem, može svejedno, evo dijelovi i novci, daj 32".

I tako na zidu garaže sada imam ispravnu Philipsovu telku od 32", i tim činom je garaža postala "radiona", sad mogu surfati, gnjaviti vas i biti Youtube majstor s Lidl lemilicom i iz garaže. Nebo je granica.

Hvala svima, stvarno to mislim, iako ishod nije onakav kakav sam očekivao, ipak je pozitivan i svašta sam naučio. Idemo dalje, imam strgani miniwash, mikser, dvije veš mašine frižider. Jedva čekam
Feyd je offline   Reply With Quote