View Single Post
Staro 17.06.2021., 11:44   #92
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,348
Citiraj:
Autor Matko_STR Pregled postova
Ti si genijalac... ja radim od doma i za vrijeme radnog vremena zasto bi se ikome spustao, gubio svoje vrijeme glumeci dostavljaca.. to nije moj posao...

Kad odes oprati auto, ti samo gledas ili malo pomognes oprati zadnji branik, pa nije uredu da samo gledas kako ti peru tvoj auto koji si kupio. Daj pomozi malo.

Mislim stvarno koje razmisljanje...
Moja poštarica, žena u 40-ima. Nosi cijeli dan torbu od 10kg, unutra hrpa stvari od 1-2$ iz Kine, Ebaya, Alija, pola nije ni praćeno.
I sada, ja i 99% stanara kada pozvoni (a radi nam uslugu) i ja uvijek, uvijek dođem dolje i uzmem svoje pošiljke.
Samo jedan stanar, s vrha, zgrade koja nema dizalo (4 kat) ne želi se spustiti.
Još te žene nema (na poslu je) već uvijek muž ili netko treći to preuzme.
Unutra je i klinka od 14 godina koja uživa u klimi nedaj bože da se spusti po paketiće od 1$ s Aliexpresa.
Ja sam rekao poštarici da ne nosi gore, jer se svi spuštamo dolje, da su bezobrazni, da im pusti papirić.
I kaže ona meni "onda se takvi prvi žale".

I oni, tjeraju poštaricu od 40+ godina s 10kg torbom da se penje na 4 kat zgrade bez dizala jer su lijeni spustiti se dolje po paket.
Poštari nisu plaćeni da nose ljudima u stan i 99% njih, kulturnih ljudi dođe dolje to preuzeti.
Ja nekada izađem i na cestu ako treba.

Samo lijeni ljudi, koji nemaju razumijevanja prema drugima rade to što radiš.

Kada mi je dostavljač GLS-a nosio 55" tv (još me zvao da dođem do kombija), zajedno smo nosili tv, unio je i u stan i sačekao da vidim da je cijel u stanu, popio je i vode.
Treba biti ljubezan i razumljiv za druge u životu.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote