View Single Post
Staro 05.03.2016., 09:36   #112
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,803
Da se nadovežem na svoj stari post, uspio sam nedugo nakon nemilog događaja nabaviti K750 iz HgSpota, izložbeni primjerak kojem su falile 2-3 tipke... Rekoh šalji vamo, ali daj mi dobru cijenu. Cijena bila prihvatljiva, skinuo tipke sa stare tipkovnice i još uvijek veselo kucka. Više ne pijem cedevitu jer kažu da škodi I dalje mislim kako je ovo najisplativiji komad periferije koji sam imao.

PS: probao sam na staroj tipkovnici izvaditi bateriju ma nikako nisam uspio bez da raskupusam tray... Možda postoji neki normalni(ji) način, dunno.

Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Evo i moju K750 dokrajčila cedevita. Utvorim nabavu.net i imam šta vidjeti, danas vrijede suhog zlata naspram onih 400kn iz linksa. S druge strane, gotovo nitko je više ne drži na lageru (još se raspitujem i čekam odgovore).

Moje pitanje: znate možda neki underground shop gdje ste je vidjeli ili znate da ih imaju sa hrvatskim layoutom, a da nisu izlistani na nabavi? Vi gore imate dosta tih malih shopova za koje nitko nikad čuo nije. Po mogućnosti da nije više od 650-700kn
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote