View Single Post
Staro 25.05.2022., 23:22   #1462
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Osvojio MS Energy m10 romobil. Jel je čemu taj romobil? Ili bolje da ode u prodaju
Cestitam,

koja je to bila nagradna? Spar koji se trenutno odvija?

Nisam vozio, pa ne znam reci o modelu, vjerojatno ima koji vlasnik na forumu, ako se ima zelju javiti, jer dosta su sramezljivi vlasnici u temi.

Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Također, kako zaključate romobile kad odete u dućan ili tak negdje? Furate sa sobom ili ima kakav lokot (izuzev onog prek aplikacije na mobu )
Imam previse opreme na romobilu, pa cak i da ga zakljucam, opet mi netko moze skidati opremu s volana, stvarii iz torbice (mada ima sifru, ali...)

tako da, primjera radi u LIDL/Spar/Komzum/... ulazim uredno u sam ducan, stavljam ga prije kasa, nikad mi nitko nije prigovorio. Jasno, stavim ga skroz negdje do kraja, da ne smeta ljudima. A na mjesta koja inace kupujem, ionako znas barem nekoliko ljudi, pa je jos lakse. U neka sluzbenija mjesta, preklopim i nosim ga sa sobom, ili kod portira ostavim pred portom. Lijepa rijec otvara vecinu vrata.

Jedini je problem sud, tamo se fizicki ne moze unjeti ama bas nista prevozno, ni da si sudac. Ali tamo je dosta strazara i policije, kamera pa bi se malo tko odvazio maznjavati pred ulazom. Tamo ga sakrijem iza zgrade, kroz staklo gdje policajci stoje u hodniku.

Postoje dvije vrsta brava s alarmom, starija varijanta (vidi na webu) jedna se stavljala na disk romobila. Druga najnovija prica je lokot kojim vezes romobil/bicikl, koji ima +100 decibela alarm. Mislim da niti jedna opcija nije vise od 300 kn.

Meni to nije u igri, jer volim ga imati na oku, a srecom, romobile, za razliku od biciklina, puno se bolje i lakse moze prosvercati u prostore.

...
Visage je offline   Reply With Quote