View Single Post
Staro 03.05.2022., 11:36   #1448
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 555
Citiraj:
Autor Newmie Pregled postova
Zvuči OK, hvala ti.
Ima netko hands on iskustva s ovim modelom, nema nikakvih mušica?
Imam ja s ms-om iskustva, s neutron n2+ imam preko 1000km, pa sam ga prodao da uzmem jači, s e10 imam parsto km, njega sam uzeo svojima, s e20 imam 2300km dosad, idem s njim na posao (12 km ujutro prema poslu, 12 popodne nazad, kroz grad), naravno da nakon raznih rinzola i graba i naših cesta svakih 500tinjak km treba pritegnut malo stvari, dosad sam 3 gume probušio i jednom pakne od kočnica mjenjao.

Nije idealan, ali je najbolje što možeš dobiti za te novce i daleko od konurencije u tom cjenovnom rangu.

E10 je jeftiniji, malo robusnije ručke governala jer nema preklop ručki, ali nije ni brz, ni snažan niti ima domet ko e20.

S e20 sam prošlo ljeto napravio 70km po slavoniji po ravnici i ostalo mi je 29% baterije, tako da ne lažu kad kažu domet up to 70km.

Kad je skroz pun po ravnici potegne i do 44km/h s mojih 80ak kg, kako se baterija prazni, sporiji je, kad si na 30% baterije, ide cca 35km/h, ali ne preporučam da ga se prazni ispod 30%, a tako kaže i manual. Baš budem ovo ljeto ponovno isprobao nakon 2500km kolki je domet po ravnici da znam koliko je baterija degradirala dosad.

PS: neutron n2+ je bio čvršći od e10 i e20 jer je imao bolji mehanizam preklapanja governala, ali zato nije imao stražnji "amortizer" kao ova dva, i imao je uže gume.
strgani je online   Reply With Quote