View Single Post
Staro 14.04.2023., 16:47   #1945
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 540
EaseUS data recovery full scan nakon cca 30h rada izbacilo je sve i svašta. Na 18Tb disku pronašao je skoro 15Tb podataka a više od 90% tih podataka je bilo razbacano posvuda sa imenima tipa "012474544.mp4" i takvo što defnitivno nisam ni pomišljao vaditi van već sam samo zatvorio program.

Potom sam isprobao još GotDataBack i Recuva i Recuva mi je u biti nakon svih tih programa se najbolja pokazao. Pronašao je gotovo 100% fajlova i to sa pravim imenom i u folderima no 10% je odmah izbacio da su nečitljivi, to nisam ni vadio van. Ostalih 90% što je označio kao "Excellent" sam vadio van no na žalost iako je napisao da su fajlovi u izvrsnom stanju nisu svi bili takvi, tj. 10-20% fajlova je bilo nečitljivo (ili djelomično čitljivo, fajl radi do neke minute) tako da je tu opet otpalo dio podataka. Tako da na kraju od nekih 600 Gb podataka na kraju sam uspio spasiti cca 400 Gb, što ajde nije loše. 3 dana se zezam sa svim tim programima i već mi je dosta svega, što se uspilo spasiti - uspilo se.

Sve u svemu hvala svima na savjetima i pomoći
jacobbb je offline   Reply With Quote