View Single Post
Staro 12.04.2023., 17:08   #1938
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 540
Može preporuka nekog dobrog programa za spašavanje podataka? Slučajno sam umjesto foldera koji mi ne treba kliknuo na delete foldera od 12Tb podataka, jbga bilo je kasno i nisam više ni prst pred nosom vidio a kamoli gdje klikćem i eto nastalo totalno sranje koje me razbudilo u sekundi, srećom skužio sam to odmah i kliknuo na stop no i u tih par sekundi nastala je poprilična šteta tj. izbrisalo se 600 Gb podataka. I ne nije otišlo prvo u Recycle Bin već je odmah skroz brisano. I sad od sinoć pokušavam vratiti to natrag, skinuo sam neki paket od 15tak razno raznih "data back" programa, maksimalno što sam uspio dobiti je da mi nađe nekih 70Gb podataka, od tih 70Gb 90% fajlova je 0kb i za ništa su (vidi se samo ime fajla i to je to), ostalih 10% je toliko razbacano posvuda po razno raznim folderima čudnih naziva da je totalno neupotrebljivo i izbrisao sam. Sad sam preko EaseUS Data Recovery pokrenuo deep scan koji piše da će trajati 36h, bojim se da neće biti previše sreće ni od toga tj. da će pronaći isto što i preko fast scan ali eto, to mi je posljednja nada .. ima li tko savjet što učiniti?

Isprobani programi do sada:

Citiraj:
7Data Recovery
Auslogics File Recovery
Data Recovery
Disk Digger
Disk Tuna DFR
Eassos Recovery
Hetman Data RecoveryPack
Recover Bits
Recover My Files
Recuva Portable
jacobbb je offline   Reply With Quote