View Single Post
Staro 21.05.2008., 19:21   #81
AiM
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 355
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
???
Covjek tvrdi da je refundacija na debitnu moguca..

Na paypal account se uopće ne može uplatiti,a ne vidim zašto se debitnom nebi moglo plaćati putem paypala dokle god ima sredstava na računu...
(ova tvoja informacija je prvi put da čujem takvo što)
Gle ja ne svacam sto vi ocete reci. Pa normalno da se moze placati prek debitne putem paypala (Od PBZa i drugih banaka naravno, Zagrebacka banka neda na svojim da se placa prek neta). Ja govorim ak dode do nekog zajeba tj da ti kupac ne posalje robu, a ti nisi platio debitnom onda ti oni nedaju dispute. Sad posto vecina kaze da to nije tako budem jos provjerio jer je dosada bilo tako :S .

Malo guglanja i evo rezultata. Kopirano s postva korisnika koji su zajebani na ebayu.

"So what does PayPal do? When I mailed them they told me I cannot dispute charges made with the debit card."

@Bobe I ja radim recharge ali sa VISA karticom koja je vezana za tekući i koja je KREDITNA kartica a ne DEBITNA. Sada ako neznas trk na google pa vidi razliku. MAGIJA stari aa ? Debitne kartice nisu pod FCBA i ovisi o paypalu hoće li vratiti kupcu novce a njihov odogovor je da neće.

Zadnje izmijenjeno od: AiM. 21.05.2008. u 19:36.
AiM je offline   Reply With Quote