View Single Post
Staro 07.09.2022., 12:03   #2400
Luce
iVar
 
Luce's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 310
Jos jedan biser u nizu "Hrvatske Po(pu)šte"

Kolega forumaš poslao mi paket (matična ploča) srijedom popodne oko 15h. Paket je poslan opcijom "Paket24" jer bio sam u žurbi pa mi je trebao taj paket doci taj tjedan, vidim kako se lupaju u prsa sa "Isporučujemo više od 98% paketa za manje od 24 sata." s tom opcijom...Kolega sve to uredno platio (50+ kn za paket 1kg) i rečeno mu ; pošto je pošiljka zapremljena poslije 14h neće doći u čet. nego u pet. sigurno. - rekoh dobro,može!

Prolazi četvrtak...petak...paketa - nema (toliko od "Isporučujemo više od 98% paketa za manje od 24 sata.") Provjeravam tracking - ne pise nista Nista, dam tracking prijatelju da on pokupi to od staraca kada dodje i sastavi komp.

Pon. podne zove me frend pita sta je s paketom dobio obavijest "05.09.2022. 12:12 Posiljka neuruciva" - reko wtf znam da su moji doma,zovem na fiksni javlja se stara pitam jel bio poštar,kaze nije nitko ona sjedi na terasi gleda dnevnik čula/vidila bi da je netko ušao u dvorište,probaj nazvat ćaću otišao je do grada dići penziju.Nazovem starog on taman u pošti,tražim ga da provjeri za taj paket,nakon 4-5 min mi javlja kako je podigao paket...
Eh sada...to nebi bilo ništa čudno da se to sve nije odvilo u nekakvih 15-20 minuta.

05.09.2022. 12:33 Posiljka isporucena primatelju u PU
05.09.2022. 12:12 Posiljka neuruciva

osim ako max verstappen ne radi u fušu kao vozač i redbull box crew za istovat/utovar paketa za hp, ja stvarno ne znam kako su uspili za 15 min napraviti pokušaj dostave,vratili paket u 15 km udaljenu poštu i ponovo staviti na "lager" da ga moj stari pokupi.

Edit: Pričao sam s jednim od susjeda koji dijele ulaz (haustor) sa starcima i ima video nadzor na kojem se (ne)vidi da je itko ušao u dvorište u tom vremenu.
-Sistem kao kod Mede,bitanga uopće nije niti pokušao dostaviti paket.
__________________


Zadnje izmijenjeno od: Luce. 07.09.2022. u 12:11.
Luce je offline   Reply With Quote