View Single Post
Staro 12.03.2024., 19:27   #8950
stitrek
Premium
 
stitrek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: SpaceLandia
Postovi: 335
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Ekipa gdje vi kupujete/držite kripto, koristi li itko od vas iskusnijih uopće Binance/Coinbase/Crypto.com itd?

Npr. Crypto.com, brdo nekih nelogičnih stvari mi se događa tipa da kupim neki coin za 1000€ i idem ga prodat dok se cijena ni centa nije promijenila gubim tipa 50-100€, drugo prikazuje mi jedan balance, a kad idem prodati prikazuje mi da ću dobiti dosta manje od tog balance-a, treće, kad i prodam neki coin kasnije na transakcijama vidim da je cijena po kojoj je prodano puno manja nego što je bila u to vrijeme.. znam da postoji logično objašnjenje za to i da nešto krivo radim, ali ima li netko volje objasniti zašto dolazi do ovoga?

Također, ako bi htio isplativije kupovati/prodavati i maknuti se od tih mjenjačnica, što koristiti? Ako imate kakvog materijala za gledanje/čitanje u vezi ovoga slobodno postajte.
Ako trejdaš, drži se samo Binance jer su najjaca i najveca mjenjacnica sa novim WEF CEO-om, sve ostalo može ici raspadajucim stopama FTX-a vrlo lako.

Za držanje nekih coina hardware ili paper wallet (oldskul zapisivanje u knjigu).
stitrek je offline   Reply With Quote