View Single Post
Staro 25.07.2015., 22:55   #9
>>>KUKY<<<
Premium
Moj komp
 
>>>KUKY<<<'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 1,016
@bluespirit
Sto si se toliko raskokodakao sa krivim brojevima? Smiri se.

Oba hladnjaka su ISTIH dimenzija dakle 160x150x135.
I da logicno je da ce oba hladnjaka ISTIH dimenzija imati slicne ili iste performanse, i ne nisu "skoro jednaka" kako ti kazes nego su IDENTICNA.
Dakle ostaje pitanje dali asimetrija mijenja ista po pitanju performansi ( 1 ili 2 stupnja) u odnosu na simetriju?. To mene zanima naravno jer nezelim iskesirat 700 kn za hladnjak koji ce (ako mrvu losije hladi) biti samo 1-2 stupnja losiji u odnosu na d14.
"trebao bi biti podjednako dobar kao i njegov njegov stariji brat NH-D15 koji ima 2 ventilatora" - To zna i malo dijete da bi trebao, no dali i jeste tako?
Zato i postavljam pitanje onome koji je testirao hladnjak ne tebi koji teoretizira, dijeli i racuna postotke s krivim vrijednostima.

@kreso
Svaka cast majstore, vrhunski si ovo objasnio onima koji se nisu udostojali citati (na GO sam pa nisam toliko na forumu)
kako je lijepo imati odvjetnika koji *ere za tebe xD presmijesno.

Nisam se udostojio citati? zanimljivo. Mozda zato sto ne postoji u tvom tekstu tako nesto za procitati? Nisi se sjetio odraditi test da dodas jos jedan vent? Ili nisi imao taj dodatni vent? Ako ne, zasto ne napisati to u samom testiranju i problem rijesen...
__________________
Sig mi nije u skladu s pravilima.
>>>KUKY<<< je offline   Reply With Quote