View Single Post
Staro 23.03.2024., 06:47   #2433
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,572
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Ne bih se baš složio da je A1 router preko A1 optike loš uređaj. Pričam o all in one (ont+router) uređaju Huawei, oznaku ne znam točno, ima dvije vanjske wifi antene. Jednom sam ga iz zabave opteretio sa solidnim brojem uređaja koji su non-stop nešto streamali ili uploadali i moram reći da se jako dobro nosio, niti da štucne. U odnosu na Tcomov Speedport Plus i Smart 3 je tv u boji svakako.
Uskoro bi trebao probati i Telemachov wifi6 (mislim Nokia) pa ću i njega malo opisati.
čovjek govori o a1 routeru preko ht infrastrukture ili ti ga inbox koji je zaključan do daske i ono što bi mogao nejde jer su zaključali sve, wi-fi za wi-fi6 je poprilično slab,2 antene za wifi 6 je malo,zaključani dns postavke,preopterećeni a1 dns server,a u zadnje vrijeme u špicama primječujem da im pada brzina sa 940-950 na nekih 800,što u prvoj godini nije bio slučaj,kupnjom svog routera se drastično svaka usluga poboljšava,kolko, ovisi uvjek kolko je čovjek spreman uložiti,ali i najeftiniji su bolji od inboxa,nije drugačije ni na t-comu ,a brijem ni kod drugih operatera,ali inbox je najlošiji router koji sam ikada dobio od operatera,uzrok je možda ta zaključanost i stupidna politika poslovanja a1,iskreno jedva čekam 10 mjesec i kraj ugovora,telemach mi je zasada favorit za novog operatera.
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 23.03.2024. u 06:56.
skalar je offline   Reply With Quote