View Single Post
Staro 05.06.2018., 11:45   #26
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Citiraj:
Autor Frung Pregled postova
Hm par pitanja,

- na čemu leži kartica? samo visi iznad CPU hladnjaka? Imaš kakvih slika prilikom montaže?
- kuda s SSDom? iznad PCI utora zakeljit na bočnu stranicu?
- ako ces stavljat zracni tunel oko gpu, nemoj papir Najbolje čopi neki shroud s stare turbinske kartice, inače bar da bude plastika.
- mislim da ti stane low profile vent između pasivca na grafi i gornje stranice kucista na kojoj bi trebalo onda izbušiti odgovarajuću rupu i rupice za šarafe
- što će ti SATA Power Splitter + SATA > 6-Pin?
- Kartica se drzi za kuciste sa 6 sarafa koje vidis na drugoj slici. Jednim dijelom lezi na paralelnom portu, a sa cijele straznje strane prolazi PCIe riser koji mi sluzi kao "soft-backplate". Strana prema CPU je "osigurana" s 2 vezice/zip-tie povezanih s plastikom od hladnjaka. Opcija je i da ispilim plastiku od nosaca HDDa i tako uglavim karticu sa straznje strane. Tad bi bila 100% fiksirana.

- SSD cu ubaciti na mjesto gdje je sad HDD (ispod optike je jedan kratki 3,5" slot)

- Papir otpada, thx

- Low profile vent stane na karticu, mogu staviti i originalni nazad. Ovisi najvise o temperaturama s jednim ventom.

- Namjerno sam uzeo karticu s 6-pin konektorom jer ne znam da li mamina ploca daje 60/75W koliko GTX 750 treba. Kako napajanje ima samo 1xSATA, morao sam uzeti 1>2 + SATA>6 PIN da spojim i HDD i GPU.

Stavit cu jos slika naknadno.
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote