View Single Post
Staro 03.10.2022., 23:00   #22
kekec01
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Sesvete
Postovi: 50
Ovako....imam daljinski od modela 55U8GQ, na ovom linku možete vidjeti kako izgleda https://www.mall.hr/tv-prijemnici/hi...-uled-smart-tv
Ima dva modela, identična. Razlika je što je na jednom zadnja tipka dolje desno "Rakuten" a na drugom je "Media" ali odgovaraju oba. Ako nemate jedan od ta dva onda će Vam poslati novi ako se javite sa opisom problema na mail servis.hr@gorenje.com

Ako imate, procedura je sljedeća....na tv-u uđete u izbornik, pa postavke, pa sistem, pa dodatne postavke ili sličan naziv i tamo imate opciju da postavite ime televizora. Dođite na tu opciju "postavljanje imena televizora" ali ne ulazite u nju, nego umjesto da ju odaberete morate na daljinskom utipkati brojeve 2018 da se otvori skriveni meni. Kad se otvori vidjet će te opciju "Remote control code set" od 1-4. Na 1 je već podešena Vaša frekvencija koja Vam radi probleme. Vi odaberite prvu sljedeću slobodnu, znači br.2. Kad ju odaberete u tom trenutku će Vam prestati raditi daljinski i to je u redu. Zatim ćete zajedno pritisnuti tipku "ok" i "vol -" na pet sekundi i nakon toga će daljinski proraditi a frekvencije se više neće miješati, barem se kod mene više ne miješaju. Ako su zauzete dvije pa morate ići na br.3 onda kad ju odaberete morate pritisnuti tipke "ok" i "ch +" a za br.4 tipke "ok" i "ch -"

Tko želi može mi poslati svoj broj na pp da mu na Whatsapp proslijedim upute koje sam dobio. Nadam se da sam pomogao.
kekec01 je offline   Reply With Quote