View Single Post
Staro 05.11.2021., 00:23   #197
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 391
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
znači, treba mi pomoć za necra summonera.. pregledao sam sve buildove/guidove/yt videe i kurac palac.. act2 na hellu, ne mogu ništa.. imam solidan eq, premda svaki build kaže da gear toliko i nije bitan, ali moji skeletoni/merc ne mogu ništa protiv jačeg monstera.. s kolegom sam prošao act2 duriela i sad na act3 opet ista stvar.. merc ima tal rasha helmet, super resistove, insight weapon, treba 5min da ubiju monstera da mogu bacit corpse explosion.. imam teleport staff s 45 chargeva u switchu, ok wand sa + skillovima, ali ovim tempom ću hell završit za godinu dana
jedini izvor dmg mi je merc i corpse explosion jer skeletoni ne prave nikakav dmg i raštrkaju se na monstere (uzas AI)


napravio sam barbariana, malo s njim igram, bit će frenzy gold finder build za njega, imam Ali Babu weapon koji je spreman za njega čim ga levelam
Istina je da je summoner lik koji praktički gol može proći content.
Složi si Lore u helmet, smoke ili stealth chest, i obavezno spirit u crystal sword.

Od skillova skeleton warrior, skeleton mastery i CE. Ostalo po 1 point.
Malo je zeznuto sa summonerom do negdee 50 lvla poslje je puno lakše.

Na merca probaj još Treachery u armor.
Sve ovo su jeftinjara runewordi a Spirit je broken, može još ići i u shield i odlično je kad imaš 2.
Jak merc je jako bitan jer će on uvijek ubiti prvog moba za CE.

I uvijek spam amplify damage.
tuna3 je offline   Reply With Quote