View Single Post
Staro 17.03.2021., 23:27   #1795
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor slavonac90 Pregled postova
Za cijenu od 3300 kn očekujem da mi i kavu kuha, a ne da imam mrtvi piksel,a vjeruj mi da sam ga skonto nakon 10 minuta što sam upalio monitor Vidi, možda tebi paše, meni ne...koristim 32 inča 4k i to mi je idealno, kada sam upalio Della jednostavno mi je sve nekako manje oštro, mutno na toj dijagonali, govorim na svakodnevni korištenje, ne za igre. Da nisam navikao na 4k vjerojatno bi mi sada navedeni Dell bio odličan, ali ovako mi je jedina opcija za 144hz ići na manju dijagonalu od 27 inča. No i to sam iksljučio, otkazao naruždbu i za gigabyte tako da ostajem na ovom svom 4k za sada dok ne skontam što bi. Idealno bi mi bilo za nekih 3k kn kupiti 4k iste dijagonale i 144 hz, ali to trenutno mogu samo sanjati
Isti problem kao i ti imao i uzeo Dell S2721DGFA, dakle 1440p, 27", IPS, 160Hz. Jednostavno nakon 4k 32" IPSa ići na 32" 1440p je ludost. To kako veliš u igrama i nije toliko loše (iako ja to kužim i u igrama) ali sve ostalo se kuži iz aviona, pogotovo kužimo mi koji imamo i 32" 4k.
Iskreno ja bi najrađe 34" 5k ultrawide ali nemam para za grafičku koja bi to gurala u igrama. Jednog dana kad dobro ostarim i prestanem igrati igre a to je nemam pojma kad (iako sam u 40 ima haha) će biti svejedno za grafičku pa ću se počastit nekim ogromnim ultrawideom. Ičli ako kapne neka lova ili grafičke buudu mogle gurati 4k a da ne koštaju ko suho zlato hahah


Citiraj:
Autor definho Pregled postova
ima li trenutno neki best buy, vise manje poslovni, da je minimalno 1440p i da ima VESA-u i 2xHDMI?
Sad je veliko pitanje što znači poslovno..DTP, programiranje, office work? Ako je DTP ništa ispod IPSa 4k...

Zadnje izmijenjeno od: delavi. 17.03.2021. u 23:34.
delavi je offline   Reply With Quote