View Single Post
Staro 19.02.2018., 17:18   #2
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor vicro Pregled postova
Molio bih vas za savjet i preporuku.

Koristim HT optiku, brzina 200/100, a od uređaja imam njihov Speedport W724V ruter. On je u dnevnoj sobi i tamo je wi-fi jako dobar, no u udaljenim dijelovima stana (posebno u dvije spavaće sobe) je vrlo loš, stalno veza puca, ili uređaji uopće ne mogu pronaći mrežu. Živim u zgradi i u svakom trenutku je osim moje mreže aktivno još barem 10-15 tuđih mreža (toliko ih barem uređaji prikazuju).

Zanima me koja mi je najbolja opcija kako bih ostatak stana pokrio s wi-fijem. Kupiti novi ruter umjesto ovog Speedporta, kupiti powerline, pokušati s pojačivačem signala?

Možda može pomoći što je u jednoj od ove dvije sobe koje imaju loš signal doveden LAN kabel na koji je spojen drugi MaxTV prijamnik, pa možda mogu na njega spojiti nekakav novi ruter?

Svi prijedlozi su dobrodošli.


E da, budžet mi je nekih 1000kn.


ne treba ti tu 1000 kn, dovoljno je uzet ovo https://www.mall.hr/pojacalo-wi-fi-s...ala-tl-wa855re

i ustekas ga i upogonis za za tocno 1 minutu, vrlo jednostavno, kao repeater, mozes preko wifia ili preko lan kabela i odlicno funkcionira, stavi ga u tu jednu od soba, ja sam nedavno uzeo ovaj model, odlicna stvarcica
nick praskaton je offline   Reply With Quote