View Single Post
Staro 05.05.2008., 22:43   #27
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Poštovani,

s Vama sam se NATEZAO ukupno 45 prokletih dana sam vrtio doma sve na prokletoj gforce 6200. Donio sam X800GTO koja je kao što bi i sami trebali znati 256BIT/256MB. I onda mi se u zamjenu nudi X1650XT koja je 128BIT/256MB.

Nakon što je prošlo 43 dana ili koliko već dobivam 7900GS i uredno pitam postoji li garancija na nju? Uredno me Vi ili vaši zaposlenici odjebavaju da u stilu "koji qurac ja brijem"?

Pišem XFXu, Vama i uvozniku. Tek od esysa dobivam garanciju kao što sam je i trebao dobiti (njima svaka čast jer su ljudi i riješili smo sve za 30min).

Stoga da gamad ste jer ste me odjebali za garanciju i što ste me natezali 45 dana ili kolko već. Stoga...niti ne znate što ste mi dali...niti ne razlikujete očito da ne možete nekom dati slabiju karticu u zamjenu (nije mi stalo što X1650XT ima veći 3D Mark score)..isprdate se kada pitam za garanciju...i kaj ste drugo očekivali nego da kažem da ste gamad i da više nikada ne bi kod Vas ni cd kupio.


Edit: i još sam se sam potrudio zujati okolo s grafom da ustvrdim u čemu je kvar. To neki servisi fakat cijene kada im kažeš u čemu je kvar i na što sumnjaš da im fakat skratiš posao.

Nastavno na tu slavnu X800GTO..imam negdje mailove kada sam se mailao s Vama ili nekim iz Diskonta u kojem navodim da je Silencer na toj grafičkoj počeo rondati i fakat imao je problema s vrtnjom te su se temperature grafičke počele dizati. Od Vas sam (gle čuda) dobio odjebenicu da je to "potrošni" materijal....oko toga mi se stvarno nije dalo natezati..dali ste garancju na grafičku a na cooler ne..iako je došao s njom? Onda sam Vas lijepo pitao da ako oćete ja Vam dofuram grafu da Vi stavite VF700AL CU kojeg sam kupio...ali tu ste rekli da će te mi to naplatiti. I kaj da ja zaključim o Vama kao firmi?

Edit2: kada sam rekao gamad rekao sam za firmu a ne za Vas osobno.

Edit3: samo da pokažem koliko ne bi kupio kod Vas evo primjera. Imali ste XFX 9600GT jeftiniju nego što je u ADMu. Ali sam se ipak odlučio za njh! Zašto? Jer sam se fino i uljudno s njima dogovorio da mi dofuraju do posla grafu. Čak su mi i bržu dali jer nisu imali onu koju sam naručio. Sve u svemu pokrijte se ušima i napravite rename firme.

Lijep pozdrav

Zadnje izmijenjeno od: Hamm. 05.05.2008. u 22:54.
Hamm je offline   Reply With Quote