View Single Post
Staro 04.12.2020., 13:49   #131
udarnik60
Premium
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: mars
Postovi: 288
Citiraj:
Autor Necto Pregled postova
Prijatelj mi radi u GLSu i to im je dostavljacima standard shema ako se paketi pribacuju za neki drugi dan.
Sefovi lokalnih skladista ih tlace zesce ako vracaju pakete u skladiste jer im to onda jebe statistiku uspjesnih dostava pa dobivaju manje mjesecne bonuse ili ih ne dobiju uopce.

Tako da on uglavnom kad dogovori s nekim dostavu za drugi dan stavi da je vec dostavljeno al ga dostavi sutra il kad vec.
Posebno ako je bez naplate ali i s naplatom zna uzet ako poznaje lika kojem dostavlja.
Sve pet. No nije najugodnija situacija. Uspio sam dobiti jutros službu za korisnike. I dogovorio s čovjekom tamo da ništa ne prijavljuje nego da mi da broj gdje mogu sam provjeriti. Nazvao dobiveni broj. Ispalo da ne radi isti dostavljač, ali je navodno ostavio paket kod ovoga koji danas radi. Još ništa...

Ono što me malo nervira je što ne nazovu prije nego tek kada stignu na lokaciju. Nisam dobio nikakvu obavijest da će se dostava izvršiti. I da me je nazvao barem deset minuta ranije uspio bih se organizirati da netko preuzme.

Uglavnom, još čekam dostavu
udarnik60 je offline   Reply With Quote