View Single Post
Staro 19.02.2008., 21:53   #33
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Što se tiče Munjare, neznam čovjek prodaje stickove pa su mu ovi konkurencija tako da ih se treba blatit
Naravno kupujem od ljudi koji imaju veliki pozitivni feedback te za koje jamči PayPal u slučaju prevare.
Munjari se *ebe za to hoce li tko nabaviti stick preko ebaya i Munjara govori o no-name stickovima za razliku od ovih koje Munjara prodaje.

Munjara je narucivao i narucuje svega i svacega s ebaya, zadnje mi je neki dan stigao philips brijaci aparat i imam uglavnom pozitivna iskustva.

A zelim upozoriti ljude da se ne opeku i za*ebu kao sto sam se ja opekao.
Za razliku od Mara koji ceka taj stick ja sam u mjesec dana narucio 5-6 stickova od 2 do 8gb od razlicitih prodavaca od kojih je par imalo 5-6k pozitivnog feedbacka.
Nakon sto je prvi dosao opstavio je gorak okus u ustima i onda sam se detaljnije informirao o tome.
Da i trazio sam refund za koji te paypal trazi da posaljes proizvod nazad o svom trosku uz online tracking number.

Tako da prijatelju Munjara je vjerojatno upućeniji u te stvari od tebe i nemoj me prikazivati kao tipa kojem je cilj za*ebati ljude samo da kupe kod mene.
Da, cilj mi je prodati i zaraditi nesto, ali to ne znači da ću kenjat i lagat ljudima.
Tko zeli jeftin 8gb stick neka radije u linksu uzme sharkoon za 8gb 220kn ili neki brand name na ebayu.

Proguglaj malo o fake usb stickovima na ebayu

Zadnje izmijenjeno od: Munjara. 20.02.2008. u 10:37.
Munjara je offline   Reply With Quote