View Single Post
Staro 23.11.2022., 08:17   #10032
Taproot7
Premium
Moj komp
 
Taproot7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2021
Lokacija: HR
Postovi: 208
Citiraj:
Autor Dr. Strange Pregled postova
Intelov pad je počeo 2017, dakle prije tih sranja koja su zahvatila sve kompanije, a korona, ratovi i cajke su samo dodatan boost na Intelov pad. A pad je počeo zašto što su šljampavi i ne organizirani, previše novca troše na marketinški odjel i podmićivanje, a malo na stvaranje novih vrijednosti, dok s druge strane AMD radi suprotno, stvaraju vrijednosti, imaju viziju, plan, uspješno izvršavaju zacrtano, Lisa Su je ozbiljan CEO s inženjerskim iskustvom, dok je Intel uglavnom imao polu-ekonomiste s kratkoročnom vizijom. Povijest AMD-a je nebitna, AMD je sada brand, sinonim za najbolje, razbijaju Intel na serverskom tržištu uzduž i poprijeko, dok je Intel postao predmet sprdnje, budget brand, najveći broj posprdnih meme-a je na račun Intela itd. Intel sada ima samo stare klijente kojima nudi free support i upgrade kako bi ih zadržao, dok svi novi klijenti prelaze na AMD, i AMD praktički sada ima najveće kompanije na svijetu, najjači supercomputeri su bazirani na AMD-u, a Intel jedino što može ponudit je paper launch a.k.a papirnati procesor . I sviđa mi tvoj light stil trollanja, jednom mjesečno na svom sekundarnom troll accountu napišeš poruku, uglavnom troll poruku u granici normale kako bi izbjegao ban, imam dobru ideju tko si, dosad se nisam varao za druge troll accounte ovdje koji su protjerani, no čim imaš potrebu raditi troll accounte govori mi koliko te uspjeh AMD-a svrbi, povrijeđen ego .
je su li to oni clanovi discord kanala elite hardware members. meni je dominus poslao invite u taj discord kanal elite hardware members a pisalo je da me zove lucidius i drugi dan da ga pitam sto da radim sa tim kanalom vidim da je potjeran sa pc ekspert foruma. udem u discord kanal i ima se sto vidjeti hrpa pljuvanja po amdu i pc ekspert i bug forumu. pretezno kupujem intel ali fanatizam i mrznja sto sam uspio nakratko procitati je bolesna. ljudi potjerani sa svih foruma su osnovali discord kanal da mogu orgijati i pljuvati po drugim ljudima neistomisljenicima i proizvodacima komponenti koje mrze. u tome prednjace lav1000, lucidius, war3_tft a ako je splitska posla jedan od njih to treba odmah potjerati sa ovog foruma. kome se obratiti
Taproot7 je offline   Reply With Quote