View Single Post
Staro 19.07.2010., 21:31   #863
LUKA.
Premium
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 25
Max TV (glavobolja s 2 tva)

Nadam se da je ovo dio foruma di je primjereno otvoriti ovu kratku raspravu..kratku jer pretpostavljam da ima netko tko zna odgovor..

Da postavim situaciju, želim (bez dodatnog plaćanje T-comu) gledati max tv na 2 tv-a doma (dnevna i spavaća) ..trenutno to radim tako da nosim maxTV uređaj iz dnevne u spavaću i obratno, kablovi su mi spremni u obe sobe.

Imam 2 maxTv uređaja (sry zaboravio sam im stručni naziv / kraticu) na jednom sve radi normalno u obe sobe (to je ovaj kojeg je tcom donio u ovaj stan i programiro) a sa drugim neradi, neće učitat ništa sa routera.

Moja je pretpostavka, a tako je reko lik iz tcom službe da je nemoguce gledati na 2 tva bez da se plati jer oni moraju otvorit liniju za to. Ocito treba isprogramirati sam maxTv uređaj ali to mora biti namješteno i u Tcom bazi. Znači nemoguće je plug n play bez dodatnih 'šema' poput moje (prenošenje maxTv uređaja iz sobe u sobu)

Šta mi preostaje?* idalje nosati uređaj vamo tamo ili?
Razmišljao sam postoji "caka" da dofuram skart preko splitera od maxTv uređaja do televizora broj 2, al onda se moram dić do boravka ako iz spavaće želim mjenjat program... :S nije neka fora

Imate koje riješenje za mene lumena?

Pozdrav!!
LUKA. je offline   Reply With Quote