View Single Post
Staro 22.01.2016., 20:59   #2929
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Sphere Pregled postova
Ja ne palim Vsync jer u igrama koje ja igram nema sanse da prismrdim 60 fpsa na 1440p, tako da ti nemogu dati neki konkretan savjet, ono sta ti mogu savjetovat je da probas smanjit malo antialiasing ili nesto sta ti ne daje u vidu grafike nista, a samo uzima fps, i onda bi trebao imat stabilnih 60 FPS-a ako si an 1080p.

Ono sta mi je tu cudno je to sta je r9 390 prilicno jaca od gtx 770, a ti kazes da si i sa gtx 770 igrao te igre na istim postavkama i nije ti trzalo, a sa 390 trza... mozda je do drajvera, 15.7.1 provjereno rade, mada sam ja na ovoj najnovijoj BETI i nemam nikakvih problema a FPS je mrvicu veci(1-2fpsa uglavnom) nego na 15.7.1

Također za graficku ti je najbitniji core clock, od klokanja memorije nema nikakve vajde u igrama...

Jbte kako ja nemam nikakvih problema i jos par ostalih forumasa....
Si pročitao šta sam napisao? Assasin creed 2. :-) Grafa radi na 300-500 Mhz tada.
Znaci i pad je pola frejma na 59.7 no očito skoči sa 16 ms ili koliko već na 32 razmak između frejmova.

Tomb raider sa tressfx i sve ultra je zakucao na 60 stalno u miliframe dok frekvencija graficke ide od 900 do 1100....

Nažalost moje oči ili mozak to percipiraju kao nerealno. To je i razlog zašto ti ja igram igre tek kad mogu na iznad 60, nisu mi gust ako nije glatko.

Sad, bez vsynca imam drugi problem - tearing i opet neujednačeno ide igra.

Probati ću limitere i RADEON pro, no na nvidiji je to ili radilo u igri ili u driverima glatko (vsync)

Probao sam i fallout 4. Isto imam 60 fps, ali ako strajfam lijevo desno pored zida trzavo ide lijevo desno...
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote