View Single Post
Staro 11.02.2022., 21:43   #23
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,005
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Ja primarno igram Doktora, sad sam došao do levela 47, taman otključao zeleni Tinkerer od Billya tak da trenutno nemam ni neku potrebu prestigeat. U prosjeku dobijem neke koje mogu dobit, ali ponekadd dođu neki koji znaju svaki loop, svaki prozor i jednostavno sam za njih prespor, ako ih zappam oni već znaju gdje je nešto što mogu preskočit nakon što te 2.5 sekunde isteknu.

Na akciji na steamu sam fino uzeo Klauna, Plague i onu vješticu od survivora kad su bili povoljni pa nek se nađe za levelanje nekad kasnije
klaun ima pop koji je dobar perk, ali je za nespretan, bar meni. Ovi njegovi potioni mi i nisu od neke koristi, vješticu misliš na hag? ona isto ima dobre perkove za otključat, ali ju nisam probao

Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Još jedan killer

Za sada imamo:

1/4 survivora
2/1 killera

drago mi je vidjet da je bar na forumu omjer na našoj strani


Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Evo još jedan dokaz da im matchmaking ne radi kvalitetno:
Bacio par partija sa Traperom (level 13), rank mi je bio Ash I i stavilo me sa 4 crvena i to u onoj tvornici mesa, to je najgora moguća za Trappera. Unatoč tome spasila me ona jedna kuka koja je sa tri strane ograđena zidovima, a spaja se sa uskih hodnicima. Postavio tamo 4 zamke, nisam kampirao kad na moje opće iznenađenje ovi počeli ki muve bez glave upadati u zamke, nzm što im je bilo. Uzvrtili se oko mene i na kraju mi je samo jedna pobjegla u hatch zahvaljujući onom Laura Strode perku kad te šutne dok je nosiš.
da tako je i meni , nakon par dobro odigranih partija dobiješ takve timove. Općenito nema sredine, il igram protiv noobova koji trče ko muhe bez glave ili protiv proova koji znaju svaki cm mape i/ili koriste voice chat, većina partija gotova u 10ak minuta i mizerija od bloodpointsa

Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Evo i moga Dwighta (prestige level 3, znači ukupno level 200). Njega sam nekako najviše koristio od početka i u zadnje vrijeme svi bloodpointsi su mi išli na njega, on će mi biti ultimativni survivor. Otključao sam i neke perkove od drugih survivora i sad čekam da mu se pojave u bloodwebu.
bome...koliko sati imaš ingame?

Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Enter code OINKYOUNEEDISLOVE for 200,000 Bloodpoints
kiki86 je offline   Reply With Quote