View Single Post
Staro 04.02.2022., 23:14   #15
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,005
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Kad uzmeš prestiž svi perkovi ti se resetiraju na level 1, izgubiš one otključane pa ih moraš sve ispočetka skupljati. Max level prestiža je 3, za svaki dobiješ po jedan krvavi komad odjeće. Prevedno niš koristi, samo prestiž Za brku imam 2 od 3
Ako sam dobro vidio mislim da bi trebao i češće dobivat ljubičaste i crvene addone šta imaš veći prestiž?

Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Donekle pod određenim uvjetima mogu razumijeti killere kad počnu tunelirati surviviore jer ako idu full pošteno onda im počnu vrlo brzo iskakati poruke za popravljene generatore pa ih počne drmati panika. Mene je jedanput neko sa Huntress stavio na kuku i držao me tamo skoro cijeli meč uz povremeno udaranje i kampiranje ispred face. Poslije smo se na chatu lijepo ispičkarali Rijetko se nađe i dobar killer koji se smiluje na kraju pa otvori vrata (ako se netko ranije diskonektao pa partija nema smisla,...).
U početku kad igraš protiv lošijih igrača mislim da killer imaju edge, ali šta ideš prema većim rankovima se to okreće prema survivorima, pogotovo jer je puno premade ekipa sa teamspeakom. To mi je bezveze. Matchmaking mi je jako loš, neznam zašto me stalno baca protiv ljudi na visokim rankovima koji očito igraju puno bolje od mene, nije ni meni ni njima gušt kad partija završi u 10 minuta, sa možda par hookova

Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Wraith mi je bio prvi killer, ali sporo se unclocka pa ga nisam puno koristio.

Sa Nurse sam probao 2-3 puta i nisam dobar sa onih njezim shiftanjem. Preskok.

Hunteress je odlična kod novalija koji nisu tako oprezni pa spuste paletu i samo te gledaju pa dobiju sjekirom. Kod mapa dobre vidljivosti kao Boneyard je skroz lako s njom.

Probaj Trapera u mapama sa visokom travom, tu je dosta zajeban za survivore.
Wraith je i meni bio prvi i glavni dok nisam bubbu uzeo. Sad ga tu i tamo odigram ali sam lošiji s njim očito nego sa bubbom. Nurse blinkovi su mi preteški za skužit a neda mi se pun k vremena trošit na učenje tako da od njeodustajem iako je navodno jedan od jačih killera. Huntress bi si mogao dat truda svladat, ali fali mi croshair na sredini ekrana

Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Ja ću se posve vratiti igri kad izađe Ringu DLC pa ako bude zainteresiranih na forumu možemo baciti par partija. Kako sada stvari stoje ti ćeš biti killer Ako popuste živci i prorade emocije zaključat će ovu temu vrlo brzo
Ja sam za, pa makar i survivor team samo složili, bilo bi mi drago sa nekim poigrat, probao sam curu navuć na igru ali ne interesira ju pa stalno igram solo, zato sam nekako i mainao killer roll
kiki86 je offline   Reply With Quote