View Single Post
Staro 03.02.2022., 15:31   #6
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Meni je leatherface najodvratniji, em zvukovi pile, em zvukovi njegovog zavijajućeg mrmljanja, mrzim kad igram protiv njega Skoro svaki put kad ga potrefim bude totalni raspad ekipe, kad prvi padne ostali se uzvrte da ga spase i onda ih ovaj jednim potezom počne rušiti. još kad sam vidio da mu je pravo ime Bubba

Jedini tko mi je iznad njega je Pinhead zbog onih lanaca. Kontra njega imam i najveću pobjedu. Ostao sam jedan na jedan s njim (bio neki odličan igrač) na Silent Hill mapi i uspio sam otvoriti vrata iz dva navrata, pobjegao na pola metra od njega.

Digao sam Deathslingera do skoro trećeg Prestige levela, sa ostalim killerima nisam puno ni igrao jer mi je najdraže igrati kao survior, tu me puca veći adrenalin. Imam i oko 20 000 shardova, nzm još šta ću s njima, mislim da ću to potrošiti na nove unlicenced Surviore pa onda možda kupim i Ringu DLC ako ga ne osvojim na nekom giveawayu.

Tebi je zafrkano šta si na Epicu pa ne možeš (valjda?) sudjelovati na giveawayima jer su svi za Steam. Ja sam dosad na njima uhvatio 3 DLC-a (Deathsliger i Zarina, Artist i Jonah, i Mikaelu). I volio bi da ima više mapa, ove već znam napamet.

Zadnje izmijenjeno od: Old.machine. 03.02.2022. u 15:40.
Old.machine je offline   Reply With Quote