View Single Post
Staro 07.06.2020., 11:32   #15
banjodido
Premium
Moj komp
 
banjodido's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Agram
Postovi: 121
Ajde da se prikacim na ovu temu, sjela mi je kao budali samar. Ukoliko je ipak neprikladno otvoriti cu novu temu.
Uglavnom postavio Armbian + pihole na Odroid C2 koji mi je ostao nakon nadogradnje TV Box-a. Router je TP-Link WDR-3600 koji bi i dalje trebao sluziti kao DHCP server i Odroid je dobio IP adresu van DHCP range preko ARP liste. Pihole radi, dostupan je admin panel ako direktno ukucam u browser njegovu IP adresu. Na router-u sam dodao IP adrese Odroida kao DNS server.
Na uredajima u mrezi ne vidim da se blokiraju reklame, admin stranica pihole ne akumulira stats da je blokirala toliko i toliko a i sam Odroid nema pristup internetu.
Ima li tko ideju gdje sam pogrijesio ili koji postavku moram jos promijeniti, jer sam vise ne znam dalje a cini mi se da sam se dobro pridrzavao tutorijala na netu.
__________________
"Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in one pretty and well preserved piece, but to skid across the line broadside, thoroughly used up, worn out, leaking oil, shouting GERONIMO!"
banjodido je offline   Reply With Quote