View Single Post
Staro 04.01.2012., 23:10   #114
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
Citiraj:
Autor Facelessone Pregled postova
Obavezno i jedino žiro. I odma možeš dignut na bankomatu s karticom od žira, zašto ne?
zato šta je kartica žiro računa od običnog papira, plastificirana (barem ja takvu imam u IKB-u ) -> za dizanje sa bankomata, morao sam otvoriti tekući račun, maestro i napraviti trajni nalog da mi pare koje mi sjednu na žiro, sjednu i na tekući...


isto tako, za neko vrijeme namjeravam "pogasiti" (dakle ugasio bi štedne knjižice kunsku i deviznu koju imam od malih nogu, tekući i žiro račun) sve račune koje imam u IKB-u i razmišljam ozbiljno o nekoj "većoj" banci; PBZ-u ili Erste -

1) koliko košta gašenje svih tih računa u bankama ili se to uopće ne plaća?
2) treba mi standard; žiro račun za student servis preko ljeta, tekući račun za dizanje sa bankomata i uz to debitna (ili kako li se već zove) za PayPal - eBay - šta preporučujete?

Erste bi uzeo zato šta baš na svakom koraku, u koji god grad odem, ima najviše bankomata a PBZ jer daju sa žiro računom ili kako već debitnu Visa electron za PayPal (onu na koju ja stavim koliko želim i ne mogu ići u minus, je li ta povezana sa žirom ili tekućem - da mi ne skida lovu s njih kada naručujem preko eBaya?)
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote