View Single Post
Staro 10.02.2010., 14:41   #787
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
malo muljavo od t-coma, al' ajd. i moja je greska dijelom.........

cisto da se ne zbunite kao ja, u devetom mjesecu sam uzeo maxTv. i tada je bila akcija, do 1.4.2010 za jednu kunu. i sve 5, ja narucio maxTv, dosao on, spojio i dan danas radi kako treba.
no danas stize racun, za maxTv prijamnik (40,16 kn bez PDVa), no i maxTv naknada . nazvao sluzbu, i naravno - shema. ja iako sam sklopio u 9-tom mjesecu 2009-e godine, kada je bila akcija do 1.4.2010 godine maxTv za jednu kunu, ne, ja sam imao probni rok od 3 mjeseca koja su mi se uracunala kao probni rok. i nakon tri mjeseca (tj kraj prvog mjeseca 2010-e) mi se pocela obracunavati nadoknada za maxTv, jer sam ja presao u pretplatnike. ja WTF, pa dobro, ali gdje je jos tri mjeseca free maxTv-a? e jebiga majstore, da si odmah sklopio ugovor (dakle bez probe), onda bi imao do 1.4.2010-e godine maxTv za jednu kunu. na pitanje zasto mi to nije netko rekao kada sam zvao, da moram reci da hocu odmah (onda) biti pretplatnik da bi dobio do 1.4. besplatan max, zenska pocela ponavljati ovo za tri mjeseca probe, i da sam nakon tri mjeseca automatski presao u pretplatnike, tj da uzimam maxTv........

mislim nije para, 65 kuna mjesecno, tj, 195 kuna za tri mjeseca. ali da su rekli "e, ali moras odmah sklopiti ugovor da uzimas maxTv", nebi rijeci rekao. ovako ih samo lagano pozdravljam i steram u 195 piksli marmelade . samo me zanima koliko je jos ovakvih kao ja, brijem malo veci broj .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote