View Single Post
Staro 14.01.2022., 22:04   #6117
bambi56x
Premium
Moj komp
 
bambi56x's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 316



priča je u sve 3 igre ista, u prvoj igri ste u prvom "ciklusu", druga igra je malo idejom pomaknuta, ali konceptno ista stvar samo u dalekoj, dalekoj budućnosti, a trojka je isto kao jedinica, samo jedan od kasnijih ciklusa i to nakon onog što se dogodi u intro filmiću, objasni teta sve, + drugi DLC trojke je "kraj" svijeta (bar jedna verzija kraja mislim...)




Još igram SW: The Old Republic, još uvijek na vanilla verziji, hoću završit sve klase chapter 1-3, ali su Empire priče totalno bezveze, agent i bounty hunter (ok, bounty hunter chapter 1 je ok) su dosadne strašno. Sith Warrior je super (igrao light side ), a Inquisitor je isto kao dobra, no to sam ostavio za kraj. Na ekspanzije najvjerojatnije s Jedi Knightom i Sith Warriorom idem, osim ak bi Inquisitor bio bolja priča, al sumnjam.
-->
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Završio taj famozni hvaljeni Dark souls koji neki zovu i GOAT-om (meni ni blizu). Mislio sam da će mi u igri bossevi biti najteži kad su oni na kraju ispali najlakši, čast izuzetcima (Kalemeet, Bed of chaos, Artouis i Sif). Čak i među fanovima popularni O&S koji mnogi zovu i najtežom borbom u triologiji sam prešao iz prve. Inače igra voli često jebati igrača u mozak jer se neke smrti jednostavno ne mogu izbjeći (podvodna litica kod hydre, u crystal cave preskliske površine, prvi susret s onim buljavim ljigavcima,...), a najviše mi je išlo na živce je što su neki checkpointi predaleko od bosseva pa kad me ubije moram potrošiti 3-4 minute na trčkaranje dok dođen do njega ponovno. Priča je mogla biti bolja, dobro je postavljen uvod, ali nakon toga sve ide na kapaljku, skoro sav lore igre je u item descriptionu. Imam i dvojku u kolekciji ali mi ne pada na pamet igrati to uskoro, ne zbog težine nego zbog tih namjerno napravljenih frustrirajućih stvari. Probao sam uploudati save na darksoulsdeaths.com stranicu da vidim koliko sam puta umro, ali mi javlja neki pyton error, možda zato što je yogurt verzija.

Da dodam koju na ovo...svi koji mislite igrat Dark Souls, a niste baš sigurni da bi vam se svidjela igra ili nešto, slobodno direkt s Dark Souls 3 krenite. Igra je grafički puno naprednija (1 i 2 meni izgledaju strašno loše s obzirom na godine izlaska, možda je problem u meni...), gameplay je popeglan do savršenstva i svijet je nešto bolje složen. Igre (sve 3) nisu tako teške kakvu reputaciju imaju, tutorijali su kratke poruke i eksperimentiranje, nije strašno. Gamepad skoro obavezan. Preko internet fora stvoriš sliku kak neke dijelove nećeš nikako moć preć, a tak sam i ja, skoro sve bossove iz prve rješio, a nisam ni štitove koristio. Tajna je u tipki B(odnosno O).
A ako bi ih igrali samo zbog priče (lore je strašno razrađen i vrlo zanimljivo je sve, ali kao što kolega kaže, sve je "sakriveno") bolje pogledajte neki YT video.
Što se priče tiče,




priča je u sve 3 igre ista, u prvoj igri ste u prvom "ciklusu", druga igra je malo idejom pomaknuta, ali konceptno ista stvar samo u dalekoj, dalekoj budućnosti, a trojka je isto kao jedinica, samo jedan od kasnijih ciklusa i to nakon onog što se dogodi u intro filmiću, objasni teta sve, + drugi DLC trojke je "kraj" svijeta (bar jedna verzija kraja mislim...)




Još igram SW: The Old Republic, još uvijek na vanilla verziji, hoću završit sve klase chapter 1-3, ali su Empire priče totalno bezveze, agent i bounty hunter (ok, bounty hunter chapter 1 je ok) su dosadne strašno. Sith Warrior je super (igrao light side ), a Inquisitor je isto kao dobra, no to sam ostavio za kraj. Na ekspanzije najvjerojatnije s Jedi Knightom i Sith Warriorom idem, osim ak bi Inquisitor bio bolja priča, al sumnjam.
bambi56x je offline   Reply With Quote