View Single Post
Staro 18.05.2010., 13:40   #106
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,820
Samo jedno pitanje.

Kak znate da se ne pojavljuju ljudi sa nickovima starijih članova a da to nisu oni?

Citiraj:
Autor bAKa-47 Pregled postova
meni niti malo ne fali...pokušao sam par puta prodati neke komponente od frendova koji su me zamolili jer su kupovali novo racunalo. Procjene i ponude su bile presmješne. Realno, PM je bi zatrpan smješnim ponudama. Ako je neka nova stvar 1000kn a ti je prodaješ 6 mjeseci staru, koja radi i 100% je ispravna sa garancijom još 18 mjeseci. Nikako ne može biti 500kn ili čak još i manje. A upravo mi je takvim ponudama bio zatrpan PM. A kada bih spomenio 600kn svi se cude zar tako puno. Uglavnom PM pun spama i smeča. Ništa konkretnog za neko trgovanje. Svi se ponašaju kao da si neki narkić koji hitno prodaje da bi kupio još jedan šut. Tako da meni niti malo ne fali tržnica. Komponente smo rješili na neke druge nacine a neke i poklonili.

pozdrav
Problem je u tebi. Ako se stavi na procjenu, ljudi ti procjene realno. Ne možeš očekivati, kao što mnogi očekuju, kupit ću danas ovaj miš za 600kn i ak mi ne paše prodat ga po istoj cijeni nekom drugom. Ne ide to tako. Ako je matična 1000kn a ti je prodaješ 6 mjeseci staru, tko zna koliko si ju mrcvario i dal sve perfektno radi. Nije nova sigurno. Stavio si memoriju i izvadio iz nje bar 10 puta. Moguće je da je lem na konektorima memorije puknuo i nema dobar kontakt a matična prividno dobro radi. I tak dalje.

Sve to skupa čini procjenu na tržnici vrlo realnom jer ljudim ovdje zna proć i po 20ak komada hardwarea tjedno.
__________________
Spoiler alert!

Zadnje izmijenjeno od: De5tr0yer. 18.05.2010. u 13:46.
De5tr0yer je offline