View Single Post
Staro 18.03.2024., 10:09   #5951
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,577
Citiraj:
Autor LeskiRM Pregled postova
Pretpostavljam da je to redovna ponuda, mene više interesira pondua iz posebnog cjenika
redovna ponuda je 6mjeseci besplatno full paket,a premium 9mjeseci,premium se isplati već radi hbo maxa i dobiješ drugi box besplatno. i to samo preko web naruđbe ,
12 mjeseci dobiješ ako nazoveš tog filipa (prodaja)u jutarnjim satima,moguće je i preko ht infrastrukture ,ali tamo gdje je uplanirana telemachova infra uvađaju njihovu optiku u
roku od 30 dana kod mene je dogovoreno ovaj petak (14 dana od upita)sa predstavnikom stanara treba njegov žig,tako mi je rekao kad sam razgovarao s njim,a i predstavnik stanara potvrdio,
u svakom pogledu jeftinije nego kod drugih dali je bolje lošije neznam treba pitat ljude koji imaju telemach,a i imaš 100 dana ako si nezadovoljan za raskid ugovora bez posljedica,
godina dana po 1 euro je 400 eura uštede što nije malo novaca

na t-comu postoji taj posebni cjenik ,ne nude ga na prvu moraš ga prvo skinut i zatim poslat zadnje što sam gledao moguće je dobiti dodatne pakete po 0,65 centi po cjeniku
ali trio usluga je bila skuplja nego na a1 jer nema besplatnog razdoblja ,samo 3 mjeseca za produženje ugovora.
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 18.03.2024. u 10:24.
skalar je offline   Reply With Quote