Tema: F1 2012
View Single Post
Staro 13.09.2012., 10:39   #28
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Demo nudi kratak trening u kojem se prođe kroz svladavanje zavoja, ubrzavanje, kočenje, korištenje DRS-a i KERS-a. Sve je popraćeno filmićima tipa onih od Red Bulla gdje je objašnjeno kako što funkcionira.

Nakon toga nudi jedan krug kvalifikacija i utrku od 5 krugova u Monzi s Williamsom na mjestu Senne (upao mi je oko sitan detalj, iako sam Player 1 pod vlastitim imenom, na kombinezonu još uvijek piše Senna).

Što se podešavanja bolida tiče, tu je sve ostalo isto.
Grafika i AI su mrak, FIA i kažnjavanje je na razini ovogodišnjeg
Svaki put kad se uzrokuje sudar, slijedi dodanih 10 sekundi na kraju utrke.
Ako se stekne nedozvoljena prednost (preticanje uz kraćenje zavoja i sl.), imaš 5 sekundi da se vratiš na staru poziciju.
DRS radi tek od 3. kruga i to samo na poziciji koja je određena (nisam više siguran jesam li u 2011. mogao DRS uključiti kad god i gdje god):

Ono što mi se ne sviđa je što je demo dosta ograničen što se tiče realnosti (nadam se da je samo demo). Iako sam isključio sve pomoći osim mjenjača, jedva sam uspio zablokirati kotače pri kočenju i malo proklizati na izlazu iz zavoja kad bih dodao puni gas + KERS.

Easy težina je za malu djecu, dok sam većinu odigrao na medium da se naviknem. Koliko god da dobro vozite, teško je nadoknaditi zaostatak od 2-3 sekunde čak i na medium. Danas ću se igrati malo na hard, da vidim kako će to izgledati. Možda je i fizika automatski povezana s razinom težine pa je zato malo jednostavnije držati bolid na cesti na medium.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote